Як правильно заміряти розміри ПВХ вікон і штор для альтанки або тераси

Як правильно заміряти розміри ПВХ вікон і штор для альтанки або тераси

Компанія Тенти Катран виготовляє під ключ тентові штори для терас, прозорі ПВХ вікна на альтанки по Києву і Україні. Так як всі альтанки і тераси різні за формою, розмірами, матеріалами з яких виготовлені (дерево, цегла, ковані елементи), то і виготовлення тентових штор має бути індивідуально і має безліч варіантів на вибір кольору тентового накриття, комбінації матеріалів (прозора плівка ПВХ, тентова тканина, сітка), кріплення для матеріалу ПВХ, способу кріплень штор тентових (стаціонарно закріплено або тентові полотна, які знімаються та вдягаються).

При виготовленні прозорих ПВХ штор «під ключ» для альтанки, наші фахівці попередньо роблять виміри отворів вашої тераси, оговорюють побажання Замовника за варіантами кріплень тентового накриття, радять більш зручні варіанти по експлуатації прозорих ПВХ вікон. Після виготовлення прозорих ПВХ штор, фахівці доставляють і монтують тентові вироби і здають роботу Замовнику. Вартість монтажних робіт залежить від складності монтажу (геометрія отвору, висотні роботи), матеріалів стін (цегла, дерево), віддаленість об’єкту.

Самостійний замір і монтаж прозорих ПВХ штор для терас та альтанок

Самостійно заміряти та змонтувати тентову ПВХ штору або прозорі ПВХ вікна можливо. При цьому необхідно знати деякі особливості виробів з тенту, наприклад таких, як те, що тентова тканина при морозі трохи стискається і зменшується в розмірах, блискавки вшиваються тільки на армовану ПВХ тканину і ін.

розміри пвх штор для альтанки

схема розмірів пвх штор для альтанки

Консультацію щодо проведення правильних вимірів прозорих ПВХ вікон наші фахівці в телефонному режимі вам дають безкоштовно. Тонкощі і нюанси монтажу прозорих ПВХ ролет ви можете дізнатися у наших майстрів. Для виготовлення прозорих ПВХ штор необхідна наступна інформація:

  • Фотографія об’єкта;
  • Чисті розміри отворів;
  • Розміри балок, стовпів, металевих труб;
  • Місцезнаходження об’єкта;
  • Ваші контактні дані.

Всю цю інформацію надішліть на нашу електронну адресу info@tent.ua або вайбер 0504230300. Мі прорахуємо попередньо вартість і зв’яжемося з вами по телефону.
наверх