Ремонт тентів

Ремонт тентів

Якісні тентові вироби мають тривалий період експлуатації – наприклад середній термін служби тентового накриття на тентовий ангар в залежності від щільності ПВХ тканини і виробника тентового матеріалу – 10-15 років, а тент на напівпричіп з Бельгійської ПВХ тканини служить не менше 10 років. Але навіть якісна тентова тканина боїться механічних пошкоджень – порізів, проколів гострим предметом.

ремонт тентового полотна
РЕМОНТ ТЕНТТВОГО ПОЛОТНА, ЗАМІНА ЛЮВЕРСІВ ДЛЯ КРІПЛЕННЯ, ДОБАВКА РЕМЕНЮ ПІД ЗАМОВЛЕННЯ ЗАМОВНИКА

Тенти Катран надає гарантію – 2 рокиі та післягарантійне обслуговування тентів – ремонт тентових ангарів, ремонт каркасів, ремонт тентів з виїздом, ремонт автотентів, заміна тентових дахів, заміна тентової фурнітури, переробка тентів автомобільних під митні вимоги, ремонт тентових полотен, ремонт тентів катерів і човнів та інші види сервісу тентових виробів.

ремонт тенту
РЕМОНТ ПОРІЗУ АВТОМОБІЛЬНОГО ТЕНТУ

Ми надаємо сервіс по ремонту тентів в Києві і в с. Гурівщина (Житомирська траса Київ-Житомир 15 км від КП, працює цілодобово) на наших сервісних центрах, де є все необхідне обладнання для виробництва та ремонту тентів. Ремонт тентів здійснюється за допомогою технології зварювання гарячим повітрям. Зварювальний ремонт ПВХ тентів – це технологія стикування полімерних тканин за допомогою нагрівального обладнання для ремонту тентів, ПВХ тканин, ПВХ мембран. Така технологія дозволяє швидко і надійно здійснити ремонт тентів не знімаючи його з каркасу.

Види ремонтних послуг, що надаються Тенти Катран

Ремонт ангарів і павільйонів

ремонт капітальних ангарів
РЕМОНТ КРОВЛІ КАПІТАЛЬНОГО АНГАРУ ТЕНТОВИМ ПЕРЕКРИТТЯМ
ремонт ангарів складів
РЕМОНТ МЕТАЛЕВОГО СКЛАДУ ТЕНТОВИМ НАКРИТТЯМ

Багато старих капітальних ангарів і павільйонів з часом втрачають свою здатність та герметичність та починають протікати. Найпростіший і надійний спосіб усунути цю проблему – це перекрити ангар тентовим накриттям. Для того щоб відремонтувати старий ангар немає необхідності знімати старе покриття -метал або шифер. Поверх старого даху виготовляється тентове полотно, яке герметично служить перекриттям від 10-12 років. Ремонт тентових ангарів або капітальних будівель проводиться з виїздом до клієнта.

Ремонт тентів автомобільних

перекриття даху напівпричепа
ПЕРЕКРИТТЯ ДАХУ НАПІВПРИЧЕПА ТЕНТОМ ПВХ ЩІЛЬНІСТЮ 630 Г/М2

Найбільш частим ремонтом на автомобільних тентах є заміна тентового даху. Матеріал ПВХ під постійним впливом ультрафіолету приблизно через років 10 починає втрачати свої технологічні властивості, розсихатися і з’являються мікротріщини, які пропускають воду. Так як тентовий дах найчастіше знаходиться на сонці, він перший приходить в непридатність. Тентовий дах можна замінити двома способами: наварити новий тент поверх старого, або вирізати старий дах і замінити повністю на новий тентову дах. Ціна замінити тентовий дах з Бельгійської тканини ПВХ на напівпричепі – 12000 грн.

заміна ремонт тентвого даху напівпричепу
ЗАМІНА ТЕНТВОГО ДАХУ НАПІВПРИЧЕПУ

Також часто автомобільні тенти ріжуть, після чого необхідно зробити якісний ремонт тенту так щоб його не було помітно і щоб цей ремонт був згідно з митними вимогам. Для цього поверх нової латки на тент накладається митна стрічка.

переробка тентів під вимоги митниці
ПЕРЕРОБКА ТЕНТІВ ПІД ВИМОГИ МИТНИЦІ

Одним з частих ремонтів тентів є переробка під митні вимоги тентів автомобілів, які вирішили працювати за межами України. Для цього наші фахівці встановлюють тентову фурнітуру за певними правилами митниці, з правильними відступами і інтервалами.

Ремонт автотентів здійснюється на нашому сервісному центрі в с. Гурівщина, вул. Київська 100/1. Для того щоб ваш автомобіль взяли відразу на ремонт тенту, необхідно попередньо записатися за телефоном 0663327878 або 0963327878. Наш сервісний центр має велику парковку для напівпричепів, кімнату відпочинку для водіїв далекобійників.

Терміновий ремонт ПВХ тентів

Наш TIR тентовий сервісний центр в с. Гурівщина працює  без вихідних та святкових днів. Тому якщо вам необхідний терміновий ремонт тенту, ви можете передзвонити і записатися на зручний для вас час або відразу заїхати за адресою: с. Гурівщина, вул. Київська 100/1. У наявність завжди є тентовая фурнітура, бортова фурнітура, воротна фурнітура, фурнітура для зсувних дахів, матеріал ПВХ різної щільності і кольорів для ремонту тентів.

Безкоштовна консультація?
Пишіть нам, що сподобалось, що ні, як ми зможемо вирішити ваше питання?
наверх