Тентові чохли

Тентові чохли

Наші майстри виготовлять і встановлять будь-яка чохол на Ваше обладнання, машину, катер і тд. враховуючи всі Ваші побажання. Виріб буде виконано професійно, відповідно до світових стандартів, як по виконанню, так і за якістю використовуваних матеріалів.

У роботі ми використовуємо високоякісні імпортні матеріали. Такі тенти чохли є повністю вологонепроникними і прекрасно вентилюються. Досягається такий ефект за рахунок використання сучасної тентової тканини.

Розрахувати вартість
 

Тенти чохли захистять від дощу і сонця, а також вбережуть від проникнення пилу і сміття.

Пошиття чохлів для обладнання

Наша компанія пропонує пошиття чохлів для обладнання на замовлення. Ми можемо пошити чохли на торгове обладнання – прилавки, вітрини, стійки, торгові острівці, стенди, стелажі і багато інші. Також, шиємо чохли для виробничого обладнання – різні верстати, деталі, столи і т.д.
чохли для обладнання

У своїй роботі ми використовуємо тільки якісні тканини імпортного виробництва. В основному це легкі тентові тканини які надійно захищають від вологи, сонця, пилу. Для виготовлення вуличних чохлів на обладнання використовуються більш міцні тканини – ПВХ тканину, щільність 630-650 г / кв.м. і брезентовий тканина, щільність 480-540 г / кв.м.

Кріплення чохлів на обладнання

Для кріплення чохлів на обладнання ми використовуємо спеціальну фурнітуру: люверси, блискавки, липучки, магніти, гумки. Для зберігання чохла для обладнання робиться спеціальна сумка.

Як замовити чохол на обладнання

Щоб пошити чохли для обладнання нам потрібні точні розміри виробу (бажано креслення) і які функції виробу повинно виконувати.

Для прорахунку вартості пошиття чохла надішліть опис вироби (бажано креслення) на e-mail вказаний в розділі Контакти або зв’яжіться з нами по телефону.

Безкоштовна консультація?
Пишіть нам, що сподобалось, що ні, як ми зможемо вирішити ваше питання?
наверх