чохол на басейн

Тентові чохли

Для захисту спеціальної техніки, вуличних меблів, дитячих майданчиків, консервації фонтанів і басейнів, садових гойдалок від впливів зовнішнього середовища, вогкості, бруду, сонячних променів, пилу, дощу – використовуються захисні тентові чохли. Тент накидка – це спеціальний виріб, виготовлений за індивідуальними розмірами та формами з ПВХ матеріалу для створення щита між обладнанням і зовнішнім середовищем.

Застосування тентових накидок ПВХ

Захисні тентові чохли застосовуються для:

 • обладнання різного призначення: промислові великогабаритні верстати; медичне обладнання, музичне обладнання, промислове електроустаткування; торгового обладнання-прилавки, вітрини, холодильне обладнання, стелажі, стенди, торгові острівці;
 • тент накидка для вуличних меблів і садових гойдалок;
 • чохли тенти для консервації фонтанів на зимовий період;
 • тентові накриття для басейнів;
 • транспортувальні і ходові тенти для човнів і яхт;
 • тентові чохли з прозорими ПВХ вікнами для навантажувачів;
 • тентові захисні накриття для малогабаритного транспорту – квадроцикли, візки аеропортів і залізниці;
 • чохли тенти автомобільні, пологи для зерновозу, самоскида.

Розрахувати ціну виготовлення накидки чохла

Пошиття тентових чохлів під замовлення

Виготовлення тентових чохлів відбувається індивідуально на замовлення. Оскільки головними функціями тентових накидок є захист і зручність в експлуатації – необхідно продумати зручні способи кріплення тенту і правильно зняти розміри для розкрою тентового чохла. Це Замовник може зробити або самостійно, або скористатися послугою замірщика-консультанта. Тентовий чохол виготовляється з якісної водостійкої тканини ПВХ, яка експлуатується не менше 8-10 років. Спосіб виготовлення тентової накидки -зварювання гарячим повітрям, за рахунок цього всі шви герметичні і монолітні.
Тентові чохли всесезонні – вони не бояться ні ультрафеолета ні морозу взимку і витримують температурний режим від -30 +70 С. Захисний тент зручно зберігати в скрученому або згорнутому вигляді, легко мити.

Кріплення для тентового чохла

При виготовленні захисного тентового чохла на обладнання дуже важливо продумати кріплення тентового накриття для зручності експлуатації, можливості ревізії обладнання, легкості монтажу-демонтажу тенту, естетичного зовнішнього вигляду ПВХ чохла. Для кріплення тентових чохлів на обладнанні, ми використовуємо спеціальну фурнітуру: люверси, скоби, блискавки, ремінці для скручування, липучки, магніти, еспандер, шнур. Для зберігання чохла тентового виготовляється сумка.

Переваги тентовых чохлів

Купивши тентове накриття для обладнання, садових меблів, фонтану з щільної тентової тканини ПВХ, ви отримуєте:

 1. Довговічний тентовий чохол. Тент прослужить не менше 8-10 років.
 2. Збереження вашого обладнання від зовнішнього середовища. Тентовий чохол виготовляється з матеріалу ПВХ високої щільності, 100% вологостійкий, всесезонний, в той же час добре вентильований.
 3. Економія на ремонті накритого обладнання. Навесні, відкривши обладнання, фонтан, басейн залишаються чистим, сухим, без пошкоджень від вогкості, цвілі, бруду, перепаду темпратури.
 4. Індивідуальність розмірів накриття тентового, форма чохла, способів кріплення, кольорової гами тенту, наявність вентиляційних отворів, маскітних сіток та ін.

Як замовити тентовий чохол на обладнання?

Щоб замовити захисний тентовий чохол, необхідно точні розміри або креслення накриття. Для цього відправте на нашу електронну адресу info@tent.ua технічне завдання. Є можливість викликати майстра, який проконсультує і заміряє обладнання для виготовлення тенту. Після узгодження всіх побажань Замовника, затвердження і підписання макету тентового чохла, ми запускаємо у виробництво накриття для обладнання і через 2-3 дня відправляємо будь-яким перевізником або виїжджаємо на монтаж тентових чохлів. Консультацію можливо отримати за телефонами 0963327878, 0663327878.

Чохол ПВХ
Чохол ПВХ
Безкоштовна консультація?
Пишіть нам, що сподобалось, що ні, як ми зможемо вирішити ваше питання?
наверх