пвх штори

Промислові ПВХ штори

Швидким, надійним, якісним способом розділити виробниче приміщення на зони, закрити цехи або ділянки виробництва на вулиці від протягу, зберегти температуру приміщення, захистити приміщення від пилу і бруду – всі ці питання можливо вирішити за допомогою тентових штор з ПВХ або як їх ще називають завіси ПВХ.

Види промислових ПВХ штор

Кольорові завіси ПВХ. Мобільні перегородки з ПВХ тканини можуть бути кольоровими під тон приміщення або будівлі без прозорих ПВХ вставок. Такі ПВХ завіси підійдуть для виробничих цехів, складських приміщень, ферм або тваринницьких господарств, холодильних камер, де необхідно розділити приміщення на зони без необхідності проглядання суміжного приміщення. При виготовленні термоштори з ПВХ, передбачаються методи кріплення таким чином, щоб в закритому положенні тентовая штора заміняла повноцінну стіну. Зверху мобільна гнучка перегородка їздить по сталевому натягнутому тросу на спеціальних роликах, шторних кріпленнях або звичайних люверсах в залежності від вибору Замовника. Бічні частини ПВХ завіси при необхідності можуть кріпиться до стаціонарної стіні. Внизу штора ПВХ з тенту може закриватися на замок для нічного часу або іншого необхідного випадку. Промислові штори ПВХ виготовляються з сертифікованої тканини ПВХ, яку використовують в харчових цехах і складах, в спортзалах і школах, для альтанок та терас будинків, на птахофермах і тваринницьких господарствах.

Прозорі завіси ПВХ. Промислові ПВХ штори можуть мати прозорі ПВХ вставки, а можуть бути і максимально прозорими. Зовнішні та внутрішні прозорі ПВХ штори використовуються в приміщеннях, де необхідно розділити приміщення на зони, захистити приміщення від перепаду температури, запобігти потраплянню пилу і опадів, але при цьому зберегти перегляд та прозорість приміщень між собою. Тенти Катран виготовляє прозорі промислові штори ПВХ з якісної японської плівки, яка зберігає свою прозорість під час всієї експлуатації (не менше 10 років), не деформується під час перепаду температури (-30 +70 С), еластична і проста під час використання.

Розрахувати вартість

Переваги ПВХ штор

Мобільні тентові перегородки довговічні. Промислові ПВХ штори мають високу міцність і зносостійкість. Термін експлуатації тентових штор ПВХ з якісної європейської тентової тканини – від 10 років.

Оперативність виготовлення і монтажу промислових ПВХ завісів. Від моменту замірів до монтажу ПВХ штор може пройти 2-3 дні в залежності від завантаженості нашого виробництва на момент замовлення тентових ПВХ перегородок.

Безпека для здоров’я тентових ПВХ штор. Так як промислові ПВХ штори використовуються в харчових цехах, школах, спортивних клубах, тваринницьких фермах – при виробництві мобільних тентових перегородок, наша компанія Тенти Катран використовує якісну сертифіковану тканину ПВХ європейських виробників. Всі наші тенті вироби відповідають ГОСТ і державним вимогам.

Невисока вартість. Купити ПВХ штори в Києві або Україні може собі дозволити і велике і мале підприємство, а також господар приватної тераси. Вартість тентових штор ПВХ невисока якщо оцінити ціну і якість одержуваного тентового виробу.

Різноманітність розмірів. Тентові промислові ПВХ штори можуть бути різних розмірів від найменших, що закривають в’їзд в гараж до величезних промислових штор ПВХ. У нашій практиці було виробництво вуличних ПВХ штор висотою 8 метрів і довжиною 30м.

Сфера застосування ПВХ штор

Важко уявити собі в якій сфері господарювання може не знадобитися тентова ПВХ штора! Мобільні тентові завіси потрібні всюди, найбільш часто ПВХ штори замовляють:

  • автомийки. Тентові штори водонепроникні, за рахунок властивостей тканини не піддаються гнилі, є відмінним розмежувачем зон автомобілів.
  • ринки і торгові склади. Змонтовані штори ПВХ відразу стають повноцінними стінами, поділяють різних орендаторів, розмежовують види товарів.
  • виробничі цехи і прибудови до промислових будівель. Тентові штори поділяють один цех від іншого, запобігають потраплянню пилу і опадів, добре шумоізолюють сусідні цехи.
  • зерносховища. За допомогою тентових штор відбувається поділ зернових токів на склади з різними сортами врожаю.
  • СТО та шиномонтаж. ПВХ завіси з легкістю поділяють приміщення, які потребують функціонального поділу.
  • ферми і тваринницькі господарства. На птахофермах за допомогою тентової Штор відбувається поділ різних порід птахів, а також зональний поділ господарств на підсобні та основні приміщення.
  • парники. Довговічні ПВХ завіси не бояться води і ультрафіолету, безпечні для здоров’я людини поділяють і захищають садові центри від перепаду температури, пилу і бруду.

Як замовити тентові ПВХ штори

Ви можете викликати нашого майстра на заміри та консультацію. Після проведення замірів, затвердження методів кріплення тентових штор, кольорової гами, розмірів, ми запускаємо у виробництво і на протязі 2-3 днів можливий монтаж ПВХ завіси.

Якщо ви маєте готові креслення і розміри термоштори з ПВХ, відправляйте нам на ел.адресу info@tent.ua, після виготовлення мобільних перегородок, ми відправляємо будь-яким перевізником.

Проконсультувати щодо замовлення штори ПВХ вас можуть за телефонами 0663327878, 0633327878.

Безкоштовна консультація?
Пишіть нам, що сподобалось, що ні, як ми зможемо вирішити ваше питання?
наверх