Штори промислові

Штори промислові

Для підтримки статичної необхідної температури в приміщенні на виробничих і промислових площах використовуються ПВХ штори. ПВХ – сучасний вологонепроникний матеріал, стійкий до критичних температурних навантажень, простий у догляді та експлуатації. Конструкція штор являє собою металеве кріплення та стрічки з полівінілхлориду, які щільно прилягають одна до одної та створюють прозору «стіну», запобігаючи коливанням температури. Стрічкові ПВХ завіси встановлюються в складських і виробничих приміщеннях, холодильних камерах, термоконтейнерах і зберігають температурний баланс, захищають від втрат необхідної температури та пилу. Штори не перешкоджають руху людей і техніки. Конструкція має невелику вагу та може використовуватися як засіб зонування приміщень.

Розрахувати вартість
Ми виготовляємо штори промислові з високоякісного нетоксичного матеріалу, який відповідає нормам безпеки. Виготовимо продукцію будь-якого розміру, з огляду на ваші побажання та специфіку виробничого процесу. Пропонуємо доступні ціни, експертну допомогу у виборі матеріалу й доставку по Україні в стислі терміни.

Переваги ПВХ штор:

  • Економія електроенергії при охолодженні або обігріві приміщення;
  • Захист співробітників та продукції, що зберігається, від пилу, вітру;
  • Довговічність та економічність матеріалу;
  • Захист від шуму;
  • Захист від комах;
  • Висока міцність;
  • Нормалізація вологості в приміщенні.

До основних переваг конструкції відноситься простота її монтажу. Установка ПВХ штор займає всього кілька годин навіть для великих проємів. Стрічки кріпляться на металеву основу та прилягають одна до одної, не заважаючи перетинати їх вантажним транспортом або персоналом. Використання термоштори з ПВХ ефективно в приміщенні з високою пропускною спроможністю, де важливо підтримувати температурний режим.

Штори промислові використовуються в багатьох промислових, виробничих, продуктових підприємствах і складських приміщеннях. Якісні характеристики та ефективність застосування конструкції дозволяє експлуатувати термоштори в харчовій промисловості. Зокрема, на хлібокомбінатах, молочних заводах, кондитерських фабриках, м’ясопереробних підприємствах та інших компаніях, де виробнича лінія вимагає жорсткого температурного контролю чи просто приємного робочого клімату без протягів, надмірних холодних чи гарячих потоків повітря. Конструкція знайшла застосування в групах приміщень для зонування та поділу торгових і складських площ.

Щоб замовити штори промислові з доставкою до вашого міста, зв’яжіться з нами за контактними номерами або залиште заявку на зворотній дзвінок. Менеджер компанії обговорить деталі замовлення, оголосить його вартість і оформить заявку протягом дня після вашого звернення.

Безкоштовна консультація?
Пишіть нам, що сподобалось, що ні, як ми зможемо вирішити ваше питання?
наверх