Накриття на басейни

Накриття на басейни

Наша компанія рада Вам запропонувати накриття для басейнів. Наші вироби допоможуть прикрасити ландшафт Вашої оселі, зробити Ваш навколишній простір затишніше і оригінальніше. Альтанки виготовляються з металоконструкцій з накриттям з ПВХ тканини.

Пропонуємо зручні і прості у використанні накриття для басейнів, ставки, калюжі і тощо.

Розрахувати вартість
Накриття для басейнів значно зменшують випаровування з поверхні (дзеркала) води, знижують витрати з обслуговування басейну і підтримують температуру води.

Вони також запобігають потраплянню в басейн сміття – листя, бруду, комах, а також утворення водоростей під дією сонячного світла. У підсумку на очистку води в басейні витрачається набагато менше часу, а витрати на системи фільтрації помітно скорочуються.

Ще одна з важливих функцій накриттів – забезпечення безпеки для Ваших близьких, тому що басейн постійно привертає дітей і домашніх тварин. Накриття, здатні витримувати вагу декількох чоловік, допоможуть уникнути подібного ризику.

Спеціальні зимові накриття спроектовані так, щоб забезпечити належний захист Вашому басейну в зимовий період. Вони допомагають утримувати басейн в чистоті і позбавляють Вас від важкої прибирання навесні. Зимові накриття можна використовувати і протягом всього року, знижуючи обсяг води, що випаровується. На відміну від захисних, зимові накриття не володіють високою міцністю.

Існують накриття у вигляді сітки, що закріплюється по краях басейну за допомогою металевих кріплень. Вони служать, в основному, для захисту басейну від попадання листя та сміття.

Деякі власники басейнів вважають за краще мати відразу кілька накриттів для басейнів – літнє укриття, яке утримує сонячну енергію, і зимові, що охороняє басейн від забруднення в зимовий період.

Різні типи тентів накриттів служать різним цілям, тому вибирайте те, що підходить саме для Вашої оселі (ділянки) і Ваших потреб. Хоча, з досвіду, практична сторона бере гору над естетичною, виводячи на перший план вартість і цілі використання.

Безкоштовна консультація?
Пишіть нам, що сподобалось, що ні, як ми зможемо вирішити ваше питання?
наверх