Накриття на басейни

Накриття на басейни

Тентові накриття для басейнів – це надійний захист води від пилу, листя, комах, і інших чинників навколишнього середовища. Також під тентовим полотном вода в басейні менше випаровується і швидше прогрівається в літній та осінній час.

Наша компанія Тенти Катран виготовляє і може запропонувати наступні варіанти тентів для басейнів:

  • тентові накриття круглої, прямокутної форми або за формою басейну, яке кріпиться за рахунок тентової фурнітури -люверси, гачки, і фіксується полотно з тенту за рахунок еспандера. Це недорогий укривний тент, який може використовуватися і влітку і взимку. У більшості випадках таке полотно ПВХ для басейнів під еспандер використовують при консервації водойми на зиму.
  • тентове накриття прямокутної, круглої форми або за формою басейну з алюмінієвими трубами і можливістю скручувати тентове пвх накриття для басейну. Таке тентове захисне накриття використовується при консервації басейну на зиму. Тентове ПВХ накриття з алюмінієвими трубами витримує приблизно навантаження 20 кг на метр квадратний захисного накриття, тому захисний ПВХ тент необхідно чистити від снігу при рясних снігопадах.
  • каркасне захисне накриття для басейну. Цей вид захисту для басейну може бути всесезонним. Каркас виготовляється з профільної труби, розбірний. Таке тентове літнє або осіннє накриття для басейну виготовляється з ПВХ матеріалу і може бути як кольоровим так і прозорим. Тентові стінки можливо виготовити відповідно до вимог Замовника як глухими, так і відкриваючимися. Вхід як правило оформлений у вигляді штори, яку можливо скрутити і зафіксувати зверху спеціальними ремінцями або іншою тентовою фурнітурою. Термін служби каркаса – від 30 років, тентове накриття з Бельгійської ПВХ тканини мінімально служить 10 – 12 років, після чого підлягає заміні.
  • тентовий чохол – вкладиш для басейну, або тентова чаша для басейну. При виготовленні тентового вкладиша для басейну використовується технологія зварювання матеріалу ПВХ гарячим повітрям, за рахунок цього виходять монолітні герметичні шви. Отримана герметична чаша забезпечує гідроізоляцію. Колір можна вибрати блакитний або синій, тоді вода в басейні виходить з блакитним відтінком.

Розрахувати вартість

Переваги тентового накритты на басейн з ПВХ матеріаул

  • захисне тентове накриття для басейну запобігає потраплянню в басейн опадів, пилу, листя, комах – відповідно знижується витрати на чистку і обслуговування резервуара;
  • тентове накриття для басейну знижує випаровування води, а також прискорює обігрів води;
  • головне призначення накриттів для водойм – це безпека для дітей і тварин. Наші тентові накриття для басейнів здатні витримати вагу декількох дітей;
  • консервація басейну на зиму, дозволяє утримувати басейн в чистоті, і не витрачати сили, кошти і час для чищення басейну на початку сезону.

Виготовлення каркасних і безкаркасних накриттів для басейну

Тентові захисні тенти для басейнів під еспандер або з алюмінієвими трубами виготовляються по кресленнях, наданими Замовником або після вимірів нашими майстрами басейну. Тентова тканина в основі являє собою капроновий корт з двох сторін просочений поливинилхлоридом, має високу щільність від 630 г/м2. Всі шви при виготовленні захисного тенту для басейну зварюються гарячим повітрям. Тентове захисне накриття для басейну виходить надійним і довговічним.

При виготовленні каркасного тентового павільйону для басейну, спочатку проводяться заміри майданчика, затвердження нюансів конструкції, після чого виготовляється каркас під тентове накриття для басейну, фарбується, встановлюється на майданчик, після чого монтується тентове накриття на конструкцію для басейну. При необхідності розібрати або перевезти каркасно-тентове захисне накриття для водойми або басейну, це можливо зробити як самотужки, так і скористатися послугами нашої компанії Тенти Катран.

Ціни на захисний тент дл бассейну

При виготовленні захисного тентового накриття для басейну можливо використовувати ПВХ матеріал різної щільності і виробників тканини. Від цього залежить і ціна і терміни експлуатації тентового накриття. Ми в своєму виробництві використовуємо Європейські тканини ПВХ щільністю від 630 г / м2 і Корейські тканини ПВХ щільністю від 650 г / м2. Європейські тканини ПВХ мають термін експлуатації приблизно в півтора рази більше – це 10-12 років. Вартість тентового полотна для басейну з Бельгійської ПВХ тканини прораховується від 160 грн за м2, корейські ПВХ накриття від 140 грн за м2. Фурнітура для кріплення прораховується окремо в залежності від виду басейну, методів кріплення тентового накриття.

Ціна тентових накриттів з алюмінієвими трубами – 1050 грн за м2 з використанням Бельгійської ПВХ тканини.

Каркасні захисні тентові павільйони для накриття басейнів розраховуються виходячи з площі, що накривається – від 1400 грн за метр квадратний.

Якщо ви хочете купити ПВХ тент для басейну в Україні, звертайтесь за телефоном 0663327878, 0963327878.

Безкоштовна консультація?
Пишіть нам, що сподобалось, що ні, як ми зможемо вирішити ваше питання?
наверх