Тентові полотна і пологи

Тентові полотна і пологи


Тентове полотно 25м*40м, виготовлене з ПВХ 650 щільності.
Тентове полотно 25м*40м, виготовлене з ПВХ 650 щільності

Полог – укриття, накриття, штора з ПВХ тканини (тенту), призначене для захисту від дощу, снігу, вітру, пилу, поподания сонячних УФ променів ваших матеріальних цінностей, які необхідно зберегти.

Компанія Тенти Катран пропонує купити тентові пологи і накриття широкого застосування з ПВХ матеріалів, що мають різну щільність. До такого роду укриттях відносяться:

  • полог-штора, перегородки всередині складських, виробничих приміщень – захист втрати тепла з щілин воріт і дверей;
  • полог для запобігання попадання пилу всередині приміщень при проведенні будівельних робіт;
  • полог на самоскид, інший вантажний транспорт, що перевозить сипучі матеріали, будівельне сміття, в тому числі на КАМАЗ;
  • полог будівельний, для продотвращенія попадання вологи всередину недобудованих будівель і споруд;
  • полог на зерновоз, для запобігання висипання зернових культур під час їх переміщення з поля на елеватор;
  • полог-чохол, захищає ваше обладнання від природних впливів, продовжуючи термін служби і зберігання;
  • полог для укриття зерна.

Тентовий полог з ПВХ матеріалів від компанії Тенти Катран

Матеріали ПВХ, з яких ми виготовляємо пологи і штори, мають різні цвата – синій, зелений, жовтий, червоний, сірий, білий, коричневий, чорний, бежевий, оранжевий і інші. ПВХ тканини для пологов виробляються європейськими та корейськими виробниками, мають різну щільність – від 630гр / м.кв до 900гр / м.кв. Структура основи матеріалу ПВХ – плетіння ниток з 100% поліестеру, має 7Х7, 8Х8, 9Х9 і 12Х12 ниток / 1см.кв.

Полог-штори виготовляються за розмірами замовника або за технічним завданням, запропонованим нашою компанією після замірів об’єкта і узгодження деталей виробництва. Такі пологи кріпляться встановленими люварсамі і спеціальними кільцями, на трос, розтягнутий на необхідній висоті будівлі або всередині приміщень. Можливо установка на штори спеціальної фурнітури – ролики з підшипниками. Для таких штор компанія Тенти Катран встановлює «П-подібний» направляючий профіль. Це надійний спосіб кріплення, легкий і довговічний в експлуатації, герметичний в разі кріплення направляючої до стелі будівлі. Перевагою є поділ простору приміщень на два незалежних один від одного, без застосування капітальних простінок. Ми надаємо послугу виробництва полога-штори для промислових приміщень, закриття навісів, альтанок, терас, веранд, балконів з виїздом на заміри, наступним складанням комерційної пропозиції, кошторису / калькуляції.

Тент накриття з кільцями для кріплення
Тент накриття з кільцями для кріплення

Пологи для вантажного транспорту, на зерновози, самоскиди виготовляємо з ПВХ матеріалу бельгійського виробництва, щільністю 630гр / м.кв або корейського виробництва щільністю 650гр / м.кв. Такі накриття є надійними і довговічними в експлуатації. Наша компанія пропонує виготовлення пологів на зерновози за розмірами замовника або «під ключ», з розміткою, викрійок по кузову самоскида, установкою необхідної фурнітури (скоби бортові, люверси, хроповікі-натяжители, ремені натяжні, еспандер, гачки, трос і т.д) для кріплення полотен накриття до кузова. Термін виготовлення полога на зерновоз проводиться протягом одного дня за попереднім записом за телефонами: 0964515879 Олексій або 0663327878 Андрій. Для повного комплексу виготовлення пологів, ми надаємо зварювальні послуги – виготовлення перемичок на кузов самоскида, нарощування бортів, виготовлення труби з ручкою, на яку накручується тентовий полог, різного роду кріплення і фланці.

На всі види робіт і матеріали, компанія Тенти Катран надає гарантію один рік. Гарантійний і післягарантійні ремонти ми надаємо на будь-якій філії компанії.

Тентові пологи для сільськогосподарських підприємств і аграрних підприємств виготовляються з стійкою до УФ променів ПВХ матеріалів не пропускає вологу. Такі пологи прості і невибагливі в експлуатації, можуть мати великі розміри. Сільськогосподарські полотна застосовуються для накриття зерна, пшениці, кукурудзи, сіна, силосу, сільськогосподарського устаткування і т.д. Наша компанія пропонує виробництво надійних, стійких до снігових і вітрових навантажень каркасно-тентових конструкцій для потреб елеваторів, тракторних станів, тваринницьких ферм, овочесховищ. Виробляємо холодні і утеплені тентові споруди.

ПВХ пологи зварюються на спеціальному обладнанні - шви монолітні
ПВХ пологи зварюються на спеціальному обладнанні – шви монолітні

Ціна на тентові пологи і полотна від компанії Тенти Катран стартує від 120 грн/м.кв з фурнітурою і адресною доставкою до клієнта.

наверх