Тенти Катран наносить рекламу на тенти автомобілів Metrotil Мідна покрівля
Тенти Катран наносить рекламу на тенти автомобілів Metrotil Мідна покрівля

Тенти Катран наносить рекламу на тенти автомобілів Metrotil Мідна покрівля

Автомобільний транспорт – це можливість для розміщення реклами, яка дозволить підвищити впізнаваність вашого бренду. Компанія Тенти Катран професійно займається розміщенням реклами на автомобільних тентах. 18 років наша компанія займається тентуванням автомобілів згідно європейських стандартів, а також нанесенням реклами на автомобільні тенти.

Реклама на тенти вантажівок – це дуже затребуваний вид реклами, який стає помітний відразу ж великій кількості людей. Не має значення, в якому місті знаходиться вантажний транспорт – в будь-якому випадку ефект від реклами буде досягнутий.  Тенти Катран займається тентуванням всіх автомобілів і причепів. Тент на фуру ми виготовляємо з усіма митними вимогами з європейських тканин ПВХ.

Замовте рекламу на тент ваших автомобілів в компанії Тенти Катран – це відмінна можливість прорекламувати послуги або продукцію. Тенти виробляються з матеріалу з PVС покриттям, яке дозволяє наносити рекламу будь-якого формату. Це може бути широкоформатне нанесення реклами на тент, може бути трафаретне нанесення рекламних написів на авто.

Реклама на тенти автомобілів відрізняється високою ефективністю і показує гарний результат. Реклама на автомобілі або на автомобільному тенті постійно пересувається і охоплює величезну кількість глядачів.

Для замовлення реклами на автомобіль або рекламу на тент, вам необхідно звернутися до наших фахівців. Надсилайте своє тех. завдання на нашу електронну пошту info@tent.ua Наші фахівці врахують всі ваші вимоги і побажання, допоможуть розробити вам якісну рекламу, яка збільшить впізнаваність вашого бренду.

Замовте високоякісну рекламу на транспорті.

наверх