Тенти Катран наносить рекламу на тенти автомобілів Metrotil Мідна покрівля

Тенти Катран наносить рекламу на тенти автомобілів Metrotil Мідна покрівля

Автомобільний транспорт – це можливість для розміщення реклами, яка дозволить підвищити впізнаваність вашого бренду. Компанія Тенти Катран професійно займається розміщенням реклами на автомобільних тентах. 18 років наша компанія займається тентуванням автомобілів згідно європейських стандартів, а також нанесенням реклами на автомобільні тенти.

Реклама на тенти вантажівок – це дуже затребуваний вид реклами, який стає помітний відразу ж великій кількості людей. Не має значення, в якому місті знаходиться вантажний транспорт – в будь-якому випадку ефект від реклами буде досягнутий.  Тенти Катран займається тентуванням всіх автомобілів і причепів. Тент на фуру ми виготовляємо з усіма митними вимогами з європейських тканин ПВХ.

Замовте рекламу на тент ваших автомобілів в компанії Тенти Катран – це відмінна можливість прорекламувати послуги або продукцію. Тенти виробляються з матеріалу з PVС покриттям, яке дозволяє наносити рекламу будь-якого формату. Це може бути широкоформатне нанесення реклами на тент, може бути трафаретне нанесення рекламних написів на авто.

Реклама на тенти автомобілів відрізняється високою ефективністю і показує гарний результат. Реклама на автомобілі або на автомобільному тенті постійно пересувається і охоплює величезну кількість глядачів.

Для замовлення реклами на автомобіль або рекламу на тент, вам необхідно звернутися до наших фахівців. Надсилайте своє тех. завдання на нашу електронну пошту info@tent.ua Наші фахівці врахують всі ваші вимоги і побажання, допоможуть розробити вам якісну рекламу, яка збільшить впізнаваність вашого бренду.

Замовте високоякісну рекламу на транспорті.
наверх