Тент на зерновоз

Тент на зерновоз

Для забезпечення збереження вантажу при перевезеннях використовують тентові полога або тенти на зерновоз.

Ми виготовляємо тенти на зерновоз з тканини ПВХ виробництва Бельгія щільністю 630 г / м2, що гарантує експлуатацію тенту від 8 років.

Технічні характеристики ПВХ матеріалу:

 • – 100% стійкість до опадів;
 • – витримує температурний режим -30 + 70С
 • – вага – 630 г м2
 • – опір на розрив – 2200 N / 5см
 • – клас стійкості кольору – 7-8
 • – ширина – 250, 300
 • – кількість кольорів – 15

Область застосування – автотенти, намети, павільйони, літні кафе, маркізи, банера, пологи, полотна.

Автополог в залежності від будови кузова і побажань клієнта можуть бути декількох видів:

1. Простий прямокутний тент. Виготовляється прямокутне тентове полотно, по його периметру робимо підороти і ставимо люверси діаметром від 10 мм до 40 мм на відстані 50 см один від одного. Зафіксувати такий тент на зерновоз можна на кузові за допомогою еспандера, який протягується через люверси і кріпиться до борту за допомогою гачків.

2. Тентове автополотно з кишенею для труби. Даний тент використовується для зручного відкриття кузова при вивантаженні вантажу. При цьому розташування кишені для труби може бути з будь-якого боку. Протилежний бік фіксується за допомогою саморізів. По двох іншим сторонах ставляться люверси, потім за допомогою еспандера тент через люверси кріпиться до борту.

3. Автонакідка з посиленнями для дуг. Якщо до борту кузова прикріплені дуги, ми посилюємо тент в місцях зіткнення дуг з тентом для збільшення терміну його служби. Для точності прорахунку вартості виготовлення такого тенту нам потрібна наступна інформація: розмір кузова без припусків, кількість дуг, відстань від борту до першої дуги, від першої дуги до другої і т.д.

Для оформлення замовлення необхідно надати інформацію за розмірами кузова, методу перевезення, чи потрібен кишеню для труби, чи є дуги (чи потрібні посилення, відстань між дугами). Таку інформацію необхідно відправити на пошту info@tent.ua або телефонуйте 0663327878.


 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1, в среднем: 4 из 5)


наверх