Тент на напівпричіп

Тент на напівпричіп

На нашій площадці по виготовленню тентів в с.Гуровщині, можливо замінити дах на напівпричіп. Тентовий дах на причіп робимо з цільного ПВХ полотна щільністю 630 г/м2 або 700 г/м2 білого кольору для кращого світлопроникнення. На практиці було зафіксовано що дах з Бельгійської ПВХ експлуатаується не меньше 10 років. Скрізь, в місцях тертя з металоконструкцією наварюється подвійний шар ПВХ матеріалу. При необхідності наші спеціалісти можуть замінити ременці зсувного тентового даху.Заміна даху на напівпричіп робиться на протязі одного робочого дня за попереднім записом 066 3327878.

Тентову штору на напівпричіп виготовляємо з тканини ПВХ Бельгійського виробництва 900 г/м2. У вартість включається люверси, еспандер, трос митний.

При необхідності міняємо натяжні замки- кламри.

До сервісу виготовлення тенту на напівпричіп входить нанесення світловідбиваючих кутників на бокових частинах тенту та на задньому клапані.

Вибір кольору тенту великий, весь Бельгійський матеріал сертифікований, та зарекомендував себе за багато років, як довговічний та якісний. Так на напівпричіпі перш за все виходить з ладу дах, не раніше 10 років, бокові частини тенту , як правило експлуатуються довше.

Дізнатись більш детальну інформацію можливо по телефону 066 3327878, запис за цим же телефоном.

Логотип

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)


наверх