Шторы для беседок и веранд – прозрачные шторы

Шторы для беседок и веранд – прозрачные шторы

Якщо ви власник свого заміського будинку або тільки готується їм стати і у вас виникло питання про те як краще розмістити споруди на своїй ділянці. Природно, головною спорудою на ділянці є будинок в якому ви зібралися або вже живете. Я думаю ви також бажаєте мати зону в якій ви зможете відпочити, випити чаю або кави з друзями, почитати книгу, послухати спів птахів – це зона відпочинку.

Для організації зони відпочинку на ділянці і реалізації своєї мрії вам потрібно побудувати альтанку, яка буде захищати від палючого літнього сонця, від дощу, буде приміщенням радісного і цікавого проведення часу в кружку членів сім’ї та близьких друзів.

Варіанти відкритих альтанок

Крім того, альтанка буде складовою приміського ділянки, вона додасть йому унікальність. Більшість людей роблять альтанку відкритою (НЕ заскленій), з невисокими бортиками, щоб перебуваючи в альтанки ви перебували на свіжому повітрі і насолоджувалися навколишнім середовищем.

При сучасному побудові заміського будинку (або дачі) в проект враховуються і відкриті будівлі – веранди або тераси.

Веранда або як її ще називають тераса – це будова яке прилаштовується безпосередньо до оселі і розташовується на одному з ним рівні. Більшість веранди і тераси будуються з відкритими стінами щоб сидячи в ній відчувався свіже повітря, спів птахів, легкий вітерець.

Відкрита літня тераса біля будинку

Як і альтанки веранди і тераси будуються з відкритими або частково відкритими стінами і у кожного з вас виникає питання, як сидіти в своїй улюбленій альтанці (або веранді) коли дме сильний холодний вітер, йде дощ або сніг?

Як бути в дощову вітряну погоду або восени?

Ви скажіть, що можна засклити або зробити перегородку, яка захистить від вітру, косого дощу, снігу, граду. Так можна! Але, щоб засклити, потрібно багато часу і грошей – скло дороге. А що робити коли знову прийде літо? Розстеклять ?!

На сьогоднішній день на ринку багато різних матеріалів, які допоможуть вам вирішити проблеми з укриттям від негоди. Всі вони відрізняються видами, якістю, способом монтажу і ціною. Серед них особливу увагу заслуговує м’які вікна або штори з ПВХ тканини для альтанки, веранди, тераси.
наверх