Реклама Veka на тенті вантажівки

Реклама Veka на тенті вантажівки

На даній фотографії зображений брендований тент на машину і причіп для торгової марки VEKA, що є світовим лідером в області розробки і виробництва віконних і дверних систем з пластика. Тент забрендований для VEKA трафаретним способом, що гарантує якісне зображення на тенті від 10 років.

Згідно з опитуваннями, реклама на тенти транспорту є більш ефективною в порівнянні з класичними стаціонарними бордами. Крім того, реклама на тенти вантажівок привертає більше уваги, особливо, якщо друк виконанИЙ грамотно і якісно.

ТЕНТИ КАТРАН виконує виготовлення тентів на вантажні автомобілі і нанесення реклами на тент різними способами.

брендування тента від Тенти Катран

Різновиди реклами на вантажівках і способи нанесення

Реклама на вантажівках може бути нанесена різним способом, вибір якого залежить від специфіки зображення, площі нанесення, побажань клієнта і бюджету. Розглянемо їх докладніше:

Широкоформатний друк або, як її ще називають повнокольоровий. В основному застосовується для друку на тенті фотографій і складних графічних зображень, що містять тіні, градієнтну заливку елементів і розмитість контурів. При повнокольоровому друці немає обмежень по кількості і розташуванню кольорів. Нанесення фарби проводиться на білий матеріал, тому площа нанесення дорівнює площі бічної поверхні тенту. Середній термін служби такої реклами становить від 3 до 5 років.

Трафаретне нанесення зображення на тент. Трафаретне зображення повинно мати чіткі контурні лінії. Кількість кольорів обмежена палітрою фарб для ПВХ. При використанні такого методу застосовується трафаретна плівка з вирізаними на ній зображеннями, тому тіней і плавних переходів від кольору до кольору тут бути не може. При розрахунку вартості враховується загальна площа надрукованого малюнка або тексту і кількість кольорів. Термін служби такої реклами – більше 10 років. Для прорахунку виготовлення тенту і нанесення зображення, відправляйте технічні завдання на ел.пошту info@tent.ua або телефонуйте 097 332 7898.
наверх