Павільйони для виставки

Павільйони для виставки

Одним з основних напрямків діяльності компанії Тенти Катран – є виробництво виставкових і торгових павільйонів. Тентовий виставковий павільйон – це каркасно-тентова конструкція, стіни і дах якої виготовлені з тканини ПВХ.

Основне призначення павільйону або шатра – створення необхідних умов для організації та проведення виставок, фестивалів, ярмарків, корпоративних заходів

Швидке зведення в поєднанні з мобільністю – основні переваги тентових торгово-виставкових павільйонів і наметів. Конструкція легко встановлюється без проведення фундаментних і зварювальних робіт, а при необхідності збірно-розбірний каркас можна швидко демонтувати і розгорнути на новому місці. До того ж конструкція досить компактна в розібраному вигляді, що значно спрощує транспортування і зберігання.

Тент даху і боки виготовляються з армованого ПВХ матеріалу і являють собою велику рекламну площу з хорошим оглядом.

Рекламнее зображення на тент наноситься двома способами: трафаретний спосіб і повнокольоровий друк. Трафаретний спосіб нанесення екслплуатується стільки, скільки і тент, тобто від 10 років. Дах зі світлих кольорів тканини ПВХ – додаткове джерело освітлення в світлий час доби.

Фахівці нашої компанії Тенти Катран мають багаторічний стаж і досвід в сфері будівництва швидкомонтованих конструкцій тентів і торгових павільйонів. Тенти Катран в найкоротші терміни встановлять намет або тент.

Ми гарантуємо, що зведені нами торгові павільйони не обдурять ваших очікувань, ви неодмінно залишитесь задоволені якістю встановленої конструкції, її міцності і довговічності.


  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1, в среднем: 4 из 5)


наверх