басейн без монтажу

Особливості накриттів на басейн без монтажу

Накриття для басейну – це важливий компонент, без якого функціонування штучного водоймища неможливо.

На прямокутні басейни можливий варіант накриття з тканини ПВХ з алюмінієвими трубами. Такий тип накриття ми можемо виготовити за чіткими розмірами і відправити поштою.

ДОВГОСТРОКОВІ НАКРИТТЯ

Полівінілові накриття від ТЕНТИ КАТРАН довгострокові і раціональні в експлуатації. Ми використовуємо Бельгійські матеріали, а вони зарекомендували себе і експлуатуються від 10 років тому, що стійкі до побутової хімії, не реагують на зміну температури (витримує -30 +70С), зберігають свої властивості навіть в умовах багаторічної експлуатації.

ПРОСТО В ЕКСПЛУАТАЦІЇ

Тентові накриття для басейну з алюмінієвими трубами прості і безпечні . Накриття кріпиться за допомогою встановленної на полотно фурнітури те ременів.

Данний тип накриття не дозволяє потраплянню сміття та опадів у басейн. Тент витримує усі зимові опади, а також безпечний для домашніх тварин та дітей.

Тентове накриття від Тенти Катран можливо замовити як з доставкою та монтажем так і без. Для цього потрібно скинути на електронну пошту info@tent.ua
фото вашого басейну, його розміри та свої контактні дані. Наші менеджери підготують комерційну пропозицію на протязі дня з орієнтовними строками виконання вашого замовлення.

Також можна зателефонувати для уточнення інформаціії за телефонами 097-3327898, 093-3327878.
наверх