тентовий ангар будівництво

Тентові зерносховища

Каркасно-тентові швидкобудуюємі ангари набули широкого застосування в сільському господарстві, де тентові павільйони використовують і застосовують як:

 • Ферми для тварин;
 • Зерносховища ангарного типу;
 • Тентові теплиці;
 • Ангари для зберігання овочів;
 • Павільйони для гаражного зберігання сільськогосподарської техніки.

  тентовий ангар корівник
  ТЕНТОВИЙ АНГАР КОРОВНИК 24М Х 80М

тентові ангар для для зберігання зерна
ТЕНТОВИЙ ПАВІЛЬЙОН ЗЕРНОСХОВИЩЕ

Компанія Тенти Катран лідируючий виробник каркасно-тентових конструкцій для зерна в Україні.

Ми будуємо тентові зерносховища під ключ на власних заводах без залучення додаткових організацій, тому можемо гарантувати якість зернового току і конкурентні ціни на тентові ангари для зерна. Мобільні зернові токи і тентові зерносховища виготовляємо з власної секретної технології, відповідно до вимог і стандартів, які пред’являються до таких будівель. Тому наші конструкції для накриття зерна надійні взимку і влітку!

тентовий ангар під ключ
ТЕНТОВИЙ АНГАР ДЛЯ КОМПАНІІ BAYER, ВСТАНОВЛЕНИЙ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ДНІВ ПОЛЯ

20 років ми спеціалізуємося на будівництві швидкомонтованих тентових зерносховищ, зерноскладів, пропонуємо універсальні рішення по будівництву швидкомонтованих тентових конструкцій по Києву і Україні.

Наші ангари добре підходять для зберігання зерна, овочів, габаритної техніки, тварин, з урахуванням дотримань всіх вимог по температурному режиму, правильно виконаних вентиляційних отворів, вологості повітря. Ангари для зерна захищають товар від всіх опадів і несприятливих погодних умов на рівні з капітальними павільйонами.

У багатьох країнах світу дефіцит складських будівель компенсується за рахунок тентових ангарів шатрового типу.

Конструкція зерносховища каркасного типу

Будівництво тентових зерносховищ в Україні набирає популярність. Головна особливість зерносховищ, що швидко монтуються – це швидкість зведення будівлі. Побудувати тент для зерна можливо за 2 місяці. Конструкція з тенту розміщується на будь-яку рівну поверхню. Металоконструкція шатрового ангара встановлюється на фундамент. Якщо є необхідність, досить зробити стрічковий фундамент або заставні під стійки.

Конструкція тентового зерносховища складається з розбірного каркаса на болтових з’єднаннях. Металоконструкція для зерносховища будується згідно з проектом, витримуючи всі норми і стандарти відповідно до чинного законодавства України.

ангар полотно з ПВХ
ТЕНТОВІ ПОЛОГА ДЛЯ НАКРИТТЯ ЗЕРНА

Тентове накриття це надійне водостійке накриття в один шар (без утеплення) або ПВХ накриття в два шари з утепленням. Якість тенту ПВХ для зерна залежить від щільності ПВХ (від 600-900 г/м²), виробника тенту. Бельгійська ПВХ тканина середньої щільності 630 г/м² служить на тентових ангарах не менше 10-12 років, Європейські тканини ПВХ 900 г/м² служать на зернових токах не менше 15-20 років.

Переваги тентового зерносховища каркасного типу

Перед тим як купити ангар для зерна або іншої сільськогосподарської продукції, дізнайтеся про переваги швидкомонтованих будинків:

 • ціна тентової каркасної конструкції в рази менше капітальної;
 • довговічність експлуатації. Термін служби металевого каркаса 30+, середній термін служби накриття 10+, після чого ПВХ матеріал можна легко замінити;
 • бистровозводімость тентових павільйонів. Все залежить від завантаженості виробництва на момент вашого замовлення і розміру накриття, але від моменту підписання договорів виробництво тентового ангара для зерна може зайняти 1-2 місяці.
 • зручність оформлення реєстрації. Швидкомонтовані зерносховища відносяться до тимчасових споруд, що значно спрощує бюрократичні процедури;
 • можливість созания різних форм і розмірів каркасних споруд;
 • висока світлопропускна здатність. Дахи переважно виготовляти зі світлих кольорів тканини ПВХ. Це дозволяє економити на освітленні в світлий час доби, оскільки тентовий матеріал білого, бежевих кольорів пропусткает світло на 95%;
 • при необхідності конструкцію зерносховища можно демонтувати і перевезти на іншу територію.

Розміри ангарів для зерна

Розмір і форму ангара під зерно можливо спроектувати індивідуально виходячи з технічних завдань фермера. Для того щоб правильно розрахувати розміри ангарного зерносховища, необхідно визначити кількість тонн зерна, яке необхідно складувати. Ангар можливо розділити на зони спеціальними стінами або тентовими промисловими шторами, для того щоб розділити сорти зерна. Будівництво зерносховищ дає можливість установки різних систем: вентиляція, контроль вологості, пожежна безпека.

Ціни на ангари для зберігання зерна

Ціна зерносховища ангарного типу під ключ розраховується індивідуально і залежить від розмірів павільйону, обраної тканини ПВХ, наявності утепленого шару, наявності прозорих ПВХ вікон, нанесення логотипів, брендованих написів на тентову поверхню, територіального раположення об’єкта, куди необхідно доставляти і монтувати тентову конструкцію. При виготовленні металоконструкції і тентового накриття без утеплення в один шар, можливо орієнтуватися на вартість 1500 грн за 1 кв. метр накриваємой площі. Більш детальний розрахунок вартості тентового ангара для зерна відбувається після звернення Замовника із зазначенням побажань до спорудження. Протягом двох годин наші інженери нададуть вам вартість з візуалізацією.

Розрахувати вартість

Чому обирають Тенти Катран при будівництві ангарів для зерна

Фермер не повинен платити двічі, тому необхідно замовляти тентові споруди високої якості. Тенти Катран пропонує, виготовляє і проводить монтаж каркасно-тентових будівель для зерна по Україні. Наше підприємство може гарантувати конкурентні ціни та якісні матеріали. Ми пропонуємо гарантійне і післягарантійне обслуговування.

Для оформлення замовлення на виготовлення і монтаж зерносховища, відправте своє тех завдання, фото вподобаного ангара на нашу електронну пошту info@tent.ua або зв’яжіться з нашими фахівцями за телефонами: 0663327878, 0734515879.

Безкоштовна консультація?
Пишіть нам, що сподобалось, що ні, як ми зможемо вирішити ваше питання?
наверх