Тентові склади

Тентові склади

Не так давно багато людей не знали, що для захисту матеріальних цінностей (матеріали, обладнання, техніка, зерно, інше), існує альтернатива капітальним складських комплексів і споруд, а ось і є. Йтиметься про каркасно-тентові конструкції або тентові склади. Більшість архітекторів і проектантів при потребі вирішити завдання клієнта з будівництва складського приміщення не розглядають альтернативних варіантів крім як капітальні будівлі і споруди. Суми інвестицій вкладені в проекти будівництва ангарів-складів, іноді є занадто завищені. Так при проектуванні фундаментів складського ангара, необхідно виробляти геологію грунтів, проводити складні розрахунки, складати кошториси, вкладати кошти в тонни арматури, куби бетону, опалубки, оплата праці і проживання робітників, дозвільні документи і все це для того, щоб на таких фундаментах збудувати не менш витратне складське приміщення. Сучасні архітектори розуміють важливість економії коштів інвесторів і підбирають менш затратні в будівництві, але не менш надійні, а також більш практичні варіанти – швидкобудуюємі тентові склади.

Переваги тентового складу щодо капітальних складів

Каркасно-тентові склади не вимагають настільки капітальних вкладень в порівнянні з капітальними спорудами. Основною перевагою тентових складів є значно більш легка вага. Така перевага не вимагає будівництва капітального основи, достатньо зробити стрічковий фундамент (для запобігання попадання вологи всередину тентового складу), укласти плити або встановити бистровозводімий тентовий склад на асфальтне покриття.

Крім відсутності в необхідності будови капітальних фундаментів, тентовий склад ангар має такі переваги:

  • швидкобудуюємі металоконструкції;
  • мобільність при переїзді;
  • природне освітлення (хороша світлопроникнення ПВХ метеріалів);
  • можливість організації вентиляції;
  • широкі безопорні прольоти (до 45м);
  • можливість збільшення площі складу (за рахунок того, що конструкції є модульними);
  • можливість утеплення тентового будівлі.
склад тентовий
Ангар Тентовий для сільського господарства

Компанія Тенти Катран пропонує покриття тенту на швидкобудуюємі тентові склади провідних європейських виробників з Іспанії (SEDÓ), Бельгії (Sioen Coating Distribution). Під замовлення ми змонтуємо ПВХ покриття будь-якої щільності (від 630гр / м.кв до 930гр / м.кв) та класу горючості.

Розрахувати вартість

За рахунок мінімальних витрат на будівництво фундаментів і застосування важких металоконструкцій, ціна на тентовий склад істотно нижче ніж будівництво капітальних приміщень. На 2019 рік вартість будівництва ангара під склад, із застосуванням легких металоконструкцій і довговічного тентового накриття, становить 1500 гривень за квадратний метр накритої площі (пляма забудови).

Проектування тентових складських приміщень

Ми самостійно проектуємо каркасно-тентові склади з урахуванням норм ДБН та впливів зовнішніх природних факторів (сніг, вітер). При необхідності провести склад ангар з індивідуальними вимогами, можемо запропонувати послугу із залучення сертифікованого проектанта. У такому випадку розрахунок вартості послуг проектування і будівництва тентових складів, проводиться індивідуально.

Ціни на тентові склади від Тенти Каран

Компанія Тенти Катран може запропонувати промислові швидкобудуюємі тентові склади типових розмірів і конструктиву. Типові складські приміщення – 10мх20м; 10мх30м; 10мх40м. Ціна за квадратний метр накривають площі складських споруд становить 1500 грн, вони як правило є в наявність на наших складах.

Щоб прорахувати виробництво індивідуального тентового складу – необхідно технічне завдання від Замовника. Навіс тентовий для складування прораховується в перебігу двох годин після звернення. Консультацію по складських комплексів можливо отримати за телефонами – 0734515879, 0663327878.

Безкоштовна консультація?
Пишіть нам, що сподобалось, що ні, як ми зможемо вирішити ваше питання?
наверх