Тентові склади

Тентові склади

Тентові склади складаються із збірно-розбірної металоконструкції і тентового накриття.

Металоконструкція являє собою збірно-розбірний або суцільнозварний каркас, спроектований згідно з індивідуальними побажаннями замовника, розрахований з урахуванням витримки максимальних навантажень. У своїй роботі ми використовуємо профільну, прямокутну трубу різного перетину.

Тентове накриття виготовляється з Бельгійської або Іспанської тканини ПВХ.

Коротка характеристика тканини ПВХ:
Основа тканини – капроновий корт, нитки в якому переплетені 8х8 на сантіметр², і з двох сторін він просякнутий поли вініл хлоридом, що утруднює загоряння;

  • Маса тканини – 630 г / м²;
  • Товщина – 0,5 мм;
  • Температурна стійкість: – 30ºС / + 70ºС;
  • Вологостійкість – 100%;
  • Опір на розрив: 250DaN / 5см;
  • Опір раздирання: 30 DaN;
  • Адгезія: 10 DaN / 5см;
  • Колірна гамма – 18 кольорів і відтінків.

Для кріплення тентового накриття до металоконструкції використовуються блискавки, скоби, кільця, ремінці, натяжителі. При цьому береться до уваги не тільки оптимальна натяжка тенту, а й зручність поводження з чехленнямі.

Розрахувати вартість
Для збільшення проникнення світла всередину павільйону на бічних частинах можна розмістити вікна, які виготовляються з прозорої плівки ПВХ. Ми запропонуємо Вам декілька варіантів оформлення віконних прорізів. Також існує кілька варіантів оформлення входу в павільйон.

Кваліфікований фахівець надасть Вам повну інформацію про переваги (або, навпаки, недоцільність) того чи іншого обраного Вами варіанту.

Тентові склади

Тентові склади – це каркасно-тентова конструкція, що має в якості основних конструктивних елементів стіни і дах. Основне призначення павільйону створення необхідних умов для організації виробничого процесу, обслуговування населення або зберігання товарного запасу.

Переваги тентових складів

Швидке зведення в поєднанні з мобільністю основні переваги тентових складів. Конструкція легко встановлюється без проведення фундаментних і зварювальних робіт, а при необхідності збірно-розбірний каркас можна швидко демонтувати і розгорнути на новому місці. До того ж конструкція досить компактна в розібраному вигляді, що значно спрощує транспортування.

Ще одна істотна перевага тентових складів це вартість і можливість значно економити в процесі експлуатації. Дах, виготовлена ​​зі спеціального світлопроникний тентового матеріалу, дозволяє обходитися без штучного освітлення.

Привнести додаткове освітлення здатні і «вікна-вставки» виготовляються з прозорою або оформленої декоративною рамою ПВХ плівки. Вставки вваривать в тентовий матеріал стіни або даху, в результаті чого поверхня, що імітує вікно зберігає герметичність. Але покриття тентових складів не обов’язково має бути наглухо закритим. «Вікна» можуть бути відкриваються і в проекті тентового складу ми готові передбачити знімні стінки, що дозволяє швидко перетворити його в відкриту конструкцію.

Виготовлення тентових складів

Своєю популярністю тентові склади багато в чому зобов’язані і яскравого, оригінального дизайну, що виділяє їх в ряду звичайних ангарів. Кольорове виконання павільйону безпосередньо залежить від використовуваного тентового матеріалу – ПВХ тканини. Наша компанія пропонує виготовлення тентів з ПВХ тканини імпортного виробництва, широкої колірної гами.

Форма і розмір павільйону також на вибір замовника. У нашому асортименті павільйони з двосхилим, з четирехскатним, з пірамідальним дахом, тентові ангари.

Безкоштовна консультація?

Пишіть нам, що сподобалось, що ні, як ми зможемо вирішити ваше питання?
наверх