Тенти для кафе, ресторанів, літніх майданчиків

Тенти для кафе, ресторанів, літніх майданчиків

Літні мобільні тентові конструкції є прекрасним варіантом для накриття літньої тераси ресторану, для зведення павільйонів, літніх кафе, тентів укриттів і концертних майданчиків. Вуличні тентові навіси для кафе і ресторанів є збірно-розбірними і мобільними конструкціями.

Виготовлення тентових накриттів для кафе, ресторанів і літніх майданчиків

тентовий навіс для кафе і ресторанів
ЛІТНЯ КАРКАСНО-ТЕНТОВА КОНСТРУКЦІЯ ДЛЯ РЕСТОРАНУ FIRE BULL В БОРТНИЧАХ
тент для літнього майданчика кафе
ТЕНТОВЕ НАКРИТТЯ ДЛЯ ЛІТНЬОЇ ПЛОЩАДКИ РЕСТОРАНУ

Для своїх клієнтів ми виготовляємо не тільки надійні і міцні накриття для літніх майданчиків, використовуючи найсучасніші і екологічні матеріали ПВХ, наші тенти для ресторанів виділяються своєю оригінальністю, допоможуть прикрасити ландшафт вашої території.

Технічні можливості Тенти Катран дозволяють виготовити будь-які необхідні каркасно-тентові вироби, а проект літнього кафе або павільйону буде розроблений нашими фахівцями виходячи з Ваших вимог і побажань.

Каркас являє собою металеву збірно-розбірну конструкцію, спроектовану з урахуванням максимальних робочих навантажень і відповідає всім вимогам нормам безпеки. Тентова тканина ПВХ володіє унікальною міцністю і зносостійкість, має широку кольорову гаму, а також прозору для оформлення м’яких вікон ПВХ.

Конструкції тентів для літніх кафе і терас ресторанів можуть бути накриті тільки зверху – маркіза, або ми пропонуємо зимовий варіант тераси зі стінками і вікнами, які в жарку пору можна відкрити або демонтувати.

Варіант тентової тераси дуже добре підійде для вашого будинку й саду. М’які ПВХ вікна, тентові штори і бічні стінки захистять від холоду і опадів і прикрасять вашу веранду, альтанку, терасу. Тентові маркізи і козирки дозволять вам знаходиться на природі та в холодну пору року.

Розрахувати вартість

Ціни на тентові кафе і тераси

Якщо біля вашого кафе чи ресторану є каркас (металевий або дерев’яний) і небхідно виготовити навіс для тераси з тентовими стінками або закрити верх маркізою, пропонуємо варіант з Бельгійської ПВХ тканини, терміни експлуатації якої від 10 років і польської фурнітури Bozamet для кріплення прозорих і розсувних штор .

Орієнтовна ціна тенту для кафе 200 грн за м2 плюс фурнітура.

Якщо вам необхідно виготовити металоконструкцію і накриття для літніх майданчиків, наші фахівці продумають і запропонують недорого швидкомонтовані каркасно-тентовий вуличний навіс для кафе, ресторану, виставкового залу, критого ринку по Україні. Ціна на кафе тентові з накриттям, прозорими ПВХ вікнами і тентовими стінами орієнтовно 1600 грн за м2 накривають площі.

Розрахувати вартість

Більш детальний розрахунок ціни на навіси для літніх майданчиків (тенту для тераси кафе, маркізи, тентового козирка) можна отримати по телефону 0663327878 або відправити технічне завдання на нашу ел.пошту info@tent.ua і отримати комерційну пропозицію з візуалізацією і вартість тентового навісу.

Безкоштовна консультація?
Пишіть нам, що сподобалось, що ні, як ми зможемо вирішити ваше питання?
наверх