Кафе тентові

Кафе тентові

Сьогодні, мобільні тентові конструкції використовуються для зведення павільйонів, літніх кафе, тентових укриттів і навіть концертних майданчиків.

Швидкомонтовані конструкції складаються із збірно-розбірного каркаса і тентової тканини. Каркас являє собою металеву збірно-розбірну конструкцію, спроектовану з урахуванням максимальних робочих навантажень і відповідає всім запропонованим нормам безпеки.
Тентова тканина володіє унікальною міцність і зносостійкість.

Розрахувати вартість
 

Для виготовлення каркасно-тентових конструкцій ми використовуємо тільки високоякісний метал, що гарантує довговічність і міцність конструкцій.

Наші технічні можливості дозволяють виготовити будь-які необхідні каркасно-тентові вироби, а проект літнього кафе або павільйону буде розроблений нашими фахівцями виходячи з Ваших вимог і побажань.

Наші вироби допоможуть прикрасити ландшафт Вашої оселі, зробити Ваш навколишній простір затишніше і оригінальніше. Кафе тентові виготовляються з металоконструкцій з накриттям з ПВХ тканини.


Кафе тентові зручні тим, що можуть бути швидко зібрані і демонтовані в будь-якому зручному для цього місці. Тентові павільйони компактні, мають полегшені конструкції і дозволять транспортувати їх туди, де ви маєте намір провести вільний час в конкретний час доби. По суті своїй це відкриті беседкі. Збірно-розбірні Кафе тентові, конструктивно мають каркас, по периметру обтягуючих тентом, в негоду стають закритими альтанками, що досить, зручно.

Безкоштовна консультація?

Пишіть нам, що сподобалось, що ні, як ми зможемо вирішити ваше питання?
наверх