Ангар тентовий 18м х 42м

Тентові ангари

Ангари в промисловій сфері сьогодні дуже затребувані. Вони являють собою металеві конструкції, покриті тентом (ПВХ матеріал), будівництвом яких займаються спеціалізовані компанії.

Застосування тентових ангарів

Тентові приміщення в сучасному світі використовуються в різних галузях:

 • Торгівля – криті тентові ринки, павільйони торгові, складські приміщення з тенту, виставкові тентові зали;
 • Виробництво – тентові ангари виробничі, склади тентові для матеріалів і для готових виробів, швидкомонтовані навіси для стоянки техніки;
 • Спорт – криті теплі тенісні корти, накриття з тенту для футбольних полів, тентові спортивні майданчики. Швидкомонтовані будівлі можуть будується для басейнів, льодових стадіонів;
 • Сільське господарство – ферми для тварин, ферми для птахів, тентові ангари теплиці для вирощування різних культур, тентові ангари для зберігання зерна і овочів;
 • Накриття для ресторанів і кафе – швидкомонтовані літні тераси, тентові ангари шатрові для проведення різних заходів;

  Ангар тентовий швидкомонтований
  Ангар тентовий швидкомонтований для зайнять спортом.

Розрахувати вартість

Переваги покупки тентових ангарів

Переваги швидкомонтованих каркасно-тентових ангарів очевидні: вони міцні, мобільні, не вимагають пристрою складної фундаменту, надійні в експлуатації, терміни їх будівництва мінімальні, а ціна набагато нижче в порівнянні з капітальними будівлями. І це далеко не весь перелік споживчих цінностей даного «продукту» в порівнянні з капітальной спорудою.

Будівництво швидкомонтованих ангарів з металоконструкцій має свої особливості в порівнянні з будівництвом будівель з інших будматеріалів. Основна відмінність – швидкість монтажу, споруди з метало-тентових конструкцій зводяться в найкоротші терміни, перетворюючись на місяць-два в готову будівлю. Ангари будуються з якісних матеріалів і відрізняються високою стійкістю до корозії і іншим згубним умов. Такі складські комплекси оптимально підходять для розміщення обладнання і зберігання продукції. Ангари відповідають стандартам з безпеки, міцності, що пред’являються до таких будівель.

Перерахуємо всі переваги ангарних конструкцій

 • Швидкість зведення;
 • Можливість демонтажу з наступним збором на новому місці;
 • Надійність і довговічність будівлі;
 • Невелика вага, завдяки чому потужний фундамент не потрібний;
 • Простота і легкість монтажу.

Ще одна важлива перевага – вартість тентових ангарів набагато менше, ніж сума, яку ви б витратили, наприклад, на будівництво блочного складу.

 

Процес виготовлення і монтажу тентових ангарів під ключ

Процес монтажу металоконструкціі і тентового накриття
Процес монтажу металоконструкціі і тентового накриття під футбольне поле м.Київ

В даний час тентові швидкобудуюємі ангари, склади, виставкові центри, складські приміщення – оптимальне рішення по співвідношенню ціна-якість. Такі будови є самим бюджетним варіантом і можуть бути абсолютно будь-якої форми. Вони зводяться дуже швидко завдяки використанню спеціальної технології, що дозволяє значно скоротити терміни будівництва. Основна «дія» відбувається безпосередньо в цеху металоконструкцій, виробляє металеві профілі по чітко заданих параметрах, з яких можна зібрати «ферми» для майбутніх споруд. Паралельно в цеху тентових конструкцій ведуться роботи з розкрою та зварювання ПВХ тканини на спеціальному обладнанні.

З металевих профілів зводиться надійний каркас, причому, не дивлячись на невелику вагу всієї металоконструкції, абсолютно не потрібно зведення потужного фундаменту.
Зовнішні стіни і дах обтягнуті спеціальним тентовим покриттям (ПВХ матеріалом), не підтримує горіння здатним витримати вітрові і снігові навантаження.

Ціни на тентові ангари від Тенти Катран

Тенти Катран є лідируючим виробником швидкомонтованих ангарів з ПВХ в Україні. Ми будуємо каркасно-тентові ангари на власних заводах. В процесі виробництва і монтажу ангарів і тентових будівель ми не залучаємо посередників і підрядних організацій. За рахунок цього ціни на всі типи швидкомонтованих павільйонів у нас дешеві в співвідношенні ціна – якість.

Розрахунок ціни на тентовий ангар формується на підставі багатьох складових – габаритні розміри павільйону, тип конструкції (арочний, шатровий), теплий або холодний ангар, якість і щільність ПВХ матеріалу, нанесення брендування на тенту накриття, доставка або самовивіз, монтаж або шеф-монтаж ПВХ ангара. Середня вартість одного метра накривають площі – 1500 грн.

Розрахувати вартість

Тенти Катран – надійна компанія з виробництва швидкомонтованих ангарів по всій Україні

Тентовий ангар - склад для ЛеруаМарлен
Ангар – склад тентовий для Будівельного Супермаркету ЛеруаМарлен, встановлено у м.Київ.

20 років на ринку ми будуємо і виробляємо монтаж тентових ангарів. Ми підписуємо договори і виконуємо їх умови, призначаємо терміни і завжди виконуємо їх. Ми отримали довіри та відгуки від французької компанії Леруа Марлен, агроіндустріальних Холдинг Миронівський Хлібопродукт, Транснаціональна Компанія Сингента, Міжнародна компанія Bayer, Міжнародний Комітет Червоного Хреста, ФК Атлет Київ і багато інших.

Якщо ви хочете купити тентовий ангар в Україні – Тенти Катран кращі вибір. Для розрахунку вартості швидкобудуюємі тентових споруд та отримання комерційної пропозиції необхідно відправити на нашу електронну пошту info@tent.ua ваше технічне завдання або зателефонувати 050 423 03 01.

Безкоштовна консультація?
Пишіть нам, що сподобалось, що ні, як ми зможемо вирішити ваше питання?
наверх