Швидкомонтовані каркасно-тентові конструкції і споруди

Швидкомонтовані каркасно-тентові конструкції і споруди


Компанія Тенти Катран пропонує універсальні рішення по будівництву швидкомонтованих тентових конструкцій по Києву і Україні. Ми маємо свої проектні, інженерно-конструкторські, виробничі потужності для того щоб забезпечити будівництво і монтаж каркасно-тентових будівель великих і дуже великих розмірів за короткий час.

Ми проектуємо, будуємо об’єкти комерційного, сільськогосподарського, промислового призначення, спортивні конструкції:

 • тентів для сільського господарства, зерносховища;
 • тентів для спорту – накриття для тенісних кортів і футбольних полів;
 • тентові склади;
 • тентові ангари для виробництва, гаражні будівлі;
 • тентові ринки, літні кафе, тераси.

Сфера застосування швидкомонтованих тентових конструкцій:

 • сільське господарство: зерносховища, овочесховища, ангари для гаражного зберігання техніки, тентові ферми, корівники, тепличні накриття;
 • спортивні споруди: криті футбольні поля, спортивні зали, тенісні корти, модульні тренажерні зали;
 • швидкобудуюємі складські приміщення: склади для будь-якого бізнесу, склад-пилорама, склад готової продукції, митні склади, логістичні склади, склад для сировини і матеріалів;
 • модульні виробничі приміщення: каркасно-тентові ангари підійдуть для розміщення будь-якого виробництва – пилорами, виробництво меблів, виготовлення металоконструкцій;
 • торгівля: тентові ринки і криті базари, накриття для літніх кафе, тераси для ресторанів, шатрові навіси для торгівлі супермаркетів.

Наша компанія Тенти Катран виготовляє на своїх виробничих площах надійні каркасно-тентові споруди, виконані з урахуванням вимог і стандартів, які пред’являються до архітектурних каркасно-тентових конструкцій.

З чого складаються каркасно-тентові будівлі

Тентові павільйони представляють собою збірно-розбірну конструкцію. Каркас виготовляється з профільних труб, розбірний, пофарбований; тентове накриття виробляємо з якісного матеріалу ПВХ в один шар або два шари з утепленням. Накриття з тенту виробляється на професійному Швейцарському обладнанні за допомогою технології зварювання гарячим повітрям, що забезпечує монолітність швів і гарантує якість експлуатації.

Тентова тканина має ряд переваг:

 • довговічність (10-15років);
 • не береться впливу води та ультрафіолету;
 • не боїться корозії;
 • слабо горючий матеріал, не підтримує горіння.

Тентова тканина, яка використовується у виробництві конструкцій тентів це вініловий матеріал ПВХ з капронових кортом. Тентову тканину ПВХ ми застосовуємо європейських виробників, матеріал тентовий має широкий асортимент по колірній гамі і щільності, прозора ПВХ тканина використовується для виробництва вікон в тентових ангарах.

Вибір тканини ПВХ визначається в кожному випадку будівництва тентових будівель індивідуально, враховуючи технічне завдання і побажання замовника швидкомонтованих тентових конструкцій.

Компанія Тенти Катран будує каркасно-тентові конструкції різних форм і розмірів виходячи з технічних завдань Замовника. Швидкомонтовані тентові будівлі не є капітальним будовою, а тому вимагають мінімальну кількість документів для їх установки.

Перевагами каркасно-тентових конструкцій є:

 1. Можливість установки на будь-якій рівній майданчику
 2. Будівництво в короткі терміни
 3. Тривалі терміни використання (каркас від 30 років, тенту накриття не менше 10-15років)
 4. Можливість демонтажу тентового ангара і використання на іншому майданчику.

Ціни на каркасно-тентові конструкції

Розрахунок вартості каркасно-тентової конструкції відбувається після звернення Замовника з наданням Технічних Завдань. Вартість виготовлення швидкомонтованих тентових будівель залежить від габаритних розмірів (Довжина, Ширина, Висота по стінці), кількість оформлених входів, в’їздів (двері, ворота), нанесення брендування на тентову поверхню конструкції, необхідність монтажу тентового павільйону. Технічне Завдання на будівництво метало тентової конструкції обробляється протягом одного-двох годин, після чого наші фахівці надають Комерційне Пропозиція із зазначенням вартості тентового будівлі, візуалізації тентової конструкції.

Чому будуємо каркасно-тентові споруди з Тенти Катран

Тенти Катран будує надійні тентові будівлі по всій Україні. Наші ціни на каркасно-тентові споруди є конкурентоспроможними. Терміни виконання замовлень з виготовлення каркасно-тентових накриттів обов’язково прописуються в договорах, і виконуються бездоганно.

Для оформлення замовлення на виготовлення і монтаж тентових конструкцій, відправте своє Тих завдання на нашу електронну пошту info@tent.ua або зв’яжіться з нашими фахівцями за телефонами: 0734515879, 0663327878.

наверх