Для чого потрібні штори з ПВХ тканини

Для чого потрібні штори з ПВХ тканини

Штори з ПВХ надійно захищають альтанки, веранди або тераси від поганих погодних умов. Крім того, вони пріглушат сторонні вуличні шуми, будуть перешкодою для комах, а якщо використовувати кольорові штори то і заховають від поглядів перехожих.

Штори для альтанки з ПВХ

Завдяки м’яким вікнам, ПВХ штор проводити час в альтанки, веранди або терасі стало можливо навіть в весняний і осінній період, коли температурний режим часто змінюється. Крім того, якщо щільно закрити вуличні штори з ПВХ і включити обігрівач в приміщенні то можна зустрічати навіть Новорічні свята.

Прозорі ПВХ штори для альтанки

Штори для альтанок і веранд (або м’які вікна) є двох видів – штори з прозорого ПВХ і штори з кольорового ПВХ.

Прозорі ПВХ штори зроблені з тканини ПВХ яка пропускає світло і зроблять вашу альтанку, веранду або терасу повну світла. Вони добре пропускають вуличне світло в приміщення не спотворюючи його.

Прозорі штори для альтанки або тераси виготовлені з прозорою ПВХ тканини, по краю м’якою штори йде кольорова окантовка, колір якої ви можете підібрати по своєму бажанню.

Захисні штори для альтанки з прозорий ПВХ тканини

При інтенсивному використанні (відкриття / закриття) м’яких вуличних штор для альтанки або веранди ми радимо використовувати штори з кольорового ПВХ тканини. При морозі штори забороняється скручувати!

При виготовленні вуличних штор і м’яких вікон з кольорового ПВХ тканини є можливість вставити вікна з прозорої тканини. Це дозволить вам бачити навколишнє середовище і насолоджуватися природою.


  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1, в среднем: 4 из 5)


наверх