Будуємо швидкобудівні ангари

Будуємо швидкобудівні ангари

Ангари в промисловій сфері сьогодні дуже затребувані. Вони являють собою металеві конструкції, вкриті тентом (ПВХ матеріал), будівництвом яких займаються спеціалізовані компанії.

Переваги швидкомонтованих каркасно-тентових споруд (складів, ангарів) очевидні: вони міцні, мобільні, не потребують влаштування складного фундаменту, надійні в експлуатації, терміни їх будівництва мінімальні, а ціна набагато нижче в порівнянні з капітальними будівлями. І це далеко не весь перелік споживчих цінностей даного «продукту» в порівнянні з капітельною спорудою.

Процес виготовлення і монтаж швидкомонтованих споруд

В даний час швидкобудуюємі ангари, склади, виставкові центри, складські приміщення – оптимальне рішення по співвідношенню ціна-якість. Такі будови є самим бюджетним варіантом і можуть бути абсолютно будь-якої форми. Вони зводяться дуже швидко завдяки використанню спеціальної технології, що дозволяє значно скоротити терміни будівництва. Основна «дія» відбувається безпосередньо в цеху металоконструкцій, що виробляє металеві профілі по чітко заданих параметрах, з яких можна зібрати «ферми» для майбутніх споруд. Паралельно в цеху тентових конструкцій ведуться роботи з розкрою та зварювання ПВХ тканини на спеціальному обладнанні.

З металевих профілів зводиться надійний каркас, причому, зважаючи на невелику вагу всієї металоконструкції, абсолютно не потрібно зведення потужного фундаменту.

Зовнішні стіни і дах обтянуті спеціальним тентовим покриттям (ПВХ матеріалом), яке не підтримує горіння здатним витримати вітрові і снігові навантаження.

Переваги швидкомонтованих ангарів і складів

Будівництво швидкомонтованих ангарів з металоконструкцій має свої особливості в порівнянні з будівництвом будівель з інших будматеріалів. Основна відмінність – швидкість монтажу, споруди з металевих конструкцій зводяться в найкоротші терміни, перетворюючись за місяць-два в готову будівлю. Ангари будуються з якісних матеріалів і відрізняються високою стійкістю до корозії і іншим згубних умов. Такі складські комплекси оптимально підходять для розміщення обладнання і зберігання продукції. Ангари відповідають стандартам з безпеки, міцності, які пред’являються до таких будівель.

Перерахуємо всі переваги ангарних конструкцій:

  • Швидкість зведення;
  • Можливість демонтажу з подальшим збором на новому місці;
  • Надійність і довговічність будівлі;
  • Невелика вага, завдяки чому потужний фундамент не потрібно;
  • Простота і легкість монтажу.

Ще одна важлива перевага – вартість тентових ангарыв є набагато меншою, ніж сума, яку ви б витратили, наприклад, на зведення блокового складу.

Компанія Тенти Катран здійснює виготовлення складів і ангарів якісно і в рамках обумовлених термінів.

Для розрахунку вартості швидкобудівних тентових споруд і отримання комерційної пропозиції необхідно відправити на нашу електронну пошту info@tent.ua ваше тех.завдання або зателефонувати 050 423 03 01.


  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1, в среднем: 4 из 5)


наверх