Будівництво складів та ангарів по каркасно-тентовій технології

Будівництво складів та ангарів по каркасно-тентовій технології

Одне із направлень діяльності компанії Тенти Катран – будівництво складів та ангарів по каркасно-тентовій технології. Ми пропонуємо виготовлення індивідуального ангару, який відповідає вашим вимогам.
Цей ангар було змонтовано у жовтні 2018р у Чернігівській області . Це тентовий склад для зберігання сировини розміром 20м * 40м. В ангарі передбачено розпашні ворота для виїзду транспорту для розвантаження сировини.

Каркас тентового ангару виготовляється з профільної труби, пофарбований згідно затвердженного технічного проекту. Технічний проект павільйону рзлобляється нашими інженерами згідно технічного завдання Замовника. Данний каркас розрахований на снігові і вітрові навантаження для всесезонної експлуатації. Тентове накриття виготовлене з негорючого ПВХ матеріалу Бельгійського виробництва. Така ПВХ Тканина служить щонайменше 15 років, після чого її можна обновити.

 

Наші швидкобудівні ангари та склади виробляються:
З одношаровим тентовим покриттям каркасу;
З двушаровим тентовим покриттям: зовнішній та внутрішній. Між двума шарами покриття утворюється повітрянна маса.

При розрахунку швидкобудівних каркасно-тентових споруд розраховуються навантаження вітрові та снігові.

Стіни та дах тентових ангарів виготовляються з високоміцної тентової тканини Бельгійського виробництва. Ця тентова тканина має стійкість до зовнішнього впливу руйнуючих факторів таких як УФ промені, опади, витримує температурний режим від -30 до +70С. Термін служби тенту досягає десяти років і більше. Згідно з регламентом про пожежну безпеку група горючості –Г1 (не підтримує горіння) або Г2(слабогорючі). Тентова тканина – водонепроникна. Тентові полотна зварюються на спеціальному обладнанні, що гарантує герметичні з»єднання на протязі усього строку експлуатації.

Швидкобудівні ангари не вимагають погоджень, через те , що мають статус тимчасових споруд . Ідеально підходять для будівництва на арендованих територіях.

Для розрахунку вартості та отримання комерційної пропозиції необхідно відправити технічне завдання на електронну адресу : info@tent.ua або зателефонувати 0504230301.


  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1, в среднем: 4 из 5)


наверх