Будівництво складів та ангарів 20*40м по каркасно-тентовій технології у Чернігівській області

Будівництво складів та ангарів 20*40м по каркасно-тентовій технології у Чернігівській області

Одне із направлень діяльності компанії Тенти Катран – будівництво тентових складів та ангарів по каркасно-тентовій технології. Ми пропонуємо виготовлення індивідуального ангару, який відповідає вашим вимогам.
Цей ангар розміром 20м * 40м було змонтовано у жовтні 2018р у Чернігівській області  для зберігання сировини. В ангарі передбачено розпашні ворота для виїзду транспорту для розвантаження сировини.

тентовий склад для зберігання сировини

Каркас ангару виготовляється з профільної труби, пофарбований згідно затвердженного технічного проекту. Технічний проект павільйону рзлобляється нашими інженерами згідно технічного завдання Замовника. Данний каркас розрахований на снігові і вітрові навантаження для всесезонної експлуатації. Тентове накриття виготовлене з негорючого ПВХ матеріалу Бельгійського виробництва. Така ПВХ тканина служить щонайменше 15 років, після чого її можна обновити.

швидкобудівний тентовий ангар

Наші швидкобудівні ангари та склади виробляються:

  • З одношаровим тентовим покриттям каркасу;
  • З двушаровим тентовим покриттям: зовнішній та внутрішній. Між двума шарами покриття утворюється повітрянна маса.

тентовий склад від Тенти Катран

При розрахунку швидкобудівних каркасно-тентових споруд розраховуються навантаження вітрові та снігові.

Стіни та дах тентових ангарів виготовляються з високоміцної тентової тканини Бельгійського виробництва. Ця тентова тканина має стійкість до зовнішнього впливу руйнуючих факторів таких як УФ промені, опади, витримує температурний режим від -30 до +70С. Термін служби тенту досягає десяти років і більше. Згідно з регламентом про пожежну безпеку група горючості –Г1 (не підтримує горіння) або Г2 (слабогорючі). Тентова тканина – водонепроникна. Тентові полотна зварюються на спеціальному обладнанні, що гарантує герметичні з»єднання на протязі усього строку експлуатації.

Швидкобудівні тентові ангари не вимагають погоджень, через те, що мають статус тимчасових споруд. Ідеально підходять для будівництва на арендованих територіях.

Для розрахунку вартості та отримання комерційної пропозиції необхідно відправити технічне завдання на електронну адресу: info@tent.ua або зателефонувати 050 423 03 01.
наверх