Будівництво швидкомонтованих промислових тентових будівель

Будівництво швидкомонтованих промислових тентових будівель

Швидкомонтовані тентові будівлі отримали в сучасному будівництві широке поширення. Будівництво будинків та споруд такого типу дозволяє значно економити на часі зведення і його вартості, без шкоди для функціональності. При цьому одержувані будівлі можуть бути різними за розміром, формою і призначенням. У порівнянні з будівлями, побудованими з цегли або залізобетону, такі конструкції дозволяють знизити витрати на проектування, монтаж, демонтаж та подальшу експлуатацію значно.

Сфера застосування швидкомонтованих тентових споруд. Сфера застосування цих швидкомонтованих конструкцій досить велика: будівництво сільськогосподарських будівель, промислових і виробничих об’єктів, спортивно-розважальних комплексів, складських приміщень та інших об’єктів.

Послідовність етапів будівництва / зведення / збірки сучасних швидкомонтованих тентових споруд

  • Узгодження та отримання дозволу на будівництво не потрібно.
  • Монтаж металоконструкцій каркасу.
  • Влаштування тентового ПВХ покриття.
  • Здача / приймання об’єкта.

Металлокаркас може бути різної форми і мати найрізноманітніші габарити. Каркас грунтується або фарбується згіднно з затвержденним проектом.

Металевий каркас з металу в таких спорудах є несучими елементом і складається:

  • Основний несучий каркас будівлі / сприйняття снігових, вітрових, технологічних навантажень і передача їх на фундаменти /; експлуатація 30-35 років.

Тентове накриття з ПВХ тканини представляє покриття здатне витримувати снігові, вітрові, технологічні навантаження напротязі від 10 років, після чого тентове накриття може бути замінено на нове. Тентові матеріали мають широку кольорову гаму, є прозорі ПВХ вікна, які використовуються в якості вікон. При необхідності наші спеціалісти наносять рекламні написи на тентові швидкомонтовані будівлі.

Для прорахунку вартості тентових будівель, необхідно відправити технічні завдання на пошту info@tent.ua.

Після чого наші інженери запропонують вам варіанти, з попереднім прорахунком ватртості, та строками будівництва та монтажа каркасно-тентового павільйону.


  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1, в среднем: 4 из 5)


наверх