Будівництво швидкомонтованих промислових тентових будівель

Будівництво швидкомонтованих промислових тентових будівель

Швидкомонтовані тентові будівлі отримали в сучасному будівництві широке поширення. Будівництво будинків та споруд такого типу дозволяє значно економити на часі зведення і його вартості, без шкоди для функціональності. При цьому одержувані будівлі можуть бути різними за розміром, формою і призначенням. У порівнянні з будівлями, побудованими з цегли або залізобетону, такі конструкції дозволяють знизити витрати на проектування, монтаж, демонтаж та подальшу експлуатацію значно.

Сфера застосування цих швидкомонтованих конструкцій досить велика:

промислова тентова будівеля

Послідовність етапів будівництва, зведення, збірки сучасних швидкомонтованих тентових споруд

  • Узгодження та отримання дозволу на будівництво не потрібно.
  • Монтаж металоконструкцій каркасу.
  • Влаштування тентового ПВХ покриття.
  • Здача / приймання об’єкта.

Металлокаркас може бути різної форми і мати найрізноманітніші габарити. Каркас грунтується або фарбується згіднно з затвержденним проектом.

Металевий каркас складається з профільних труб, є несучими елементом каркаса і витримує снігові, вітрові, технологічні навантаження. Експлуатація металевого каркаса 30-35 років.

Тентове накриття з ПВХ тканини представляє покриття здатне витримувати снігові, вітрові, технологічні навантаження напротязі від 10 років, після чого накриття може бути замінено на нове. Тентові матеріали мають широку кольорову гаму, є прозорі ПВХ вікна, які використовуються в якості вікон. При необхідності наші спеціалісти наносять рекламні написи на тентові швидкомонтовані будівлі.

Для прорахунку вартості тентових будівель, необхідно відправити технічні завдання на пошту info@tent.ua. Після чого наші інженери запропонують вам варіанти з попереднім прорахунком вартості та строками будівництва та монтажа каркасно-тентового павільйону.
наверх