Будівництво і монтаж каркасно-тентової конструкції розміром 20м*40м

Будівництво і монтаж каркасно-тентової конструкції розміром 20м*40м

Компанія Тенти Катран будує каркасно-тентові конструкції по всій Україні. В кінці листопада 2019 року и ми завершили монтаж тентової конструкції розмірами 20 м на 42 м з висотою по стінці 4,5м.

Металокаркас швидкозбудованого ангару розбірний, пофарбований спеціальною захисною фарбою. За проектом каркас розрахований таким чином, щоб витримувати всі вітрові, снігові навантаження. В’їзд в тентовий ангар оформлений у вигляді трьох окремих отворів для габаритного транспорту. Також передбачені двері для проходу в павільйон людей. Ворота мають прозорі ПВХ вікна для зручності огляду. Дана тентова конструкція встановлена на підготовлений Замовником майданчик, викладений з тротуарних плит.

Тентове накриття виготовлено з Бельгійської ПВХ тканини, щільність якої 630 г / м2. Тентовий ангар призначений для холодного складу паперово-картонної продукції, тому тентове накриття ангару виконано в один шар. Тент виготовлений з тканини ПВХ, який відноситься до групи горючості Г-1 (матеріал, який не підтримує горіння) оскільки умова пожежної безпеки для складу паперової продукції було прописано в технічному завданні з будівництва швидкомонтованого тентового ангару. Тентовий дах на ангарі виконаний в білому кольорі, для того щоб світлопроникнення в павільйон було максимальним, для економії електроенергії в світлий час доби. Бічні частини тентового ангара – темно-сірі з Бельгійської ПВХ щільністю 630 г / м2. На практиці було відзначено, що тентові накриття на ангарах, накритих тканиною Бельгійського виробництва експлуатуються не менше 12 років, після чого можливо замінити тент даху.

  1. Ангар 20 * 42 був виготовлений в строк 20 робочих днів. Монтаж зайняв 7 робочих днів.
  2. Вартість будівництва склала 1380000 грн.

Для замовлення тентового ангара для складу або інших потреб телефонуйте 0504230301, 0663327878 або надсилайте своє технічне завдання на будівництво швидкомонтованих тентових конструкцій із зазначенням місця монтажу павільйону.
наверх