Будівництво і монтаж каркасно-тентової конструкції розміром 10м * 20м

Будівництво і монтаж каркасно-тентової конструкції розміром 10м * 20м

У грудні 2019 року наша компанія Тенти Катран завершила виготовлення і монтаж швидкомонтованого тентового ангара розмірами 10м на 20м з висотою по стінці 5м в Донецькій області. Каркасно-тентове спорудження буде використовуватися як ангар склад для готової продукції.

Каркас тентового ангара розбірний, виготовлений з профільної труби. Тентове накриття – накриття з ПВХ матеріалу Бельгійського виробництва щільністю 630 г / м2. Колір тентового даху в павільйоні – білий, що дозволяє гарному проникненню світла в саме приміщення. Бока ангара – темно сірі, тканина ПВХ добре і легко миється, проста в експлуатації, має хороші технічні характеристики, а тому довговічна – терміни експлуатації 630 щільності не менше 10 років; 900 щільності не менше 15-20 років.

Вхід в тентову конструкцію оформлений у вигляді розгорнутих воріт розмірами 4м * 5м для заїзду навантажувача.

Тентова конструкція – ангар побудована згідно проекту, розрахована на всесезонне використання, витримує снігове і вітрове навантаження згідно вимог ДСТУ.

Даний ангар встановлений на підготовлену забетонований майданчик. Виготовляли наші фахівці тентовий павільйон 10м * 20м 10 робочих днів з моменту підписання робочого проекту та договору на співпрацю. Доставка в Донецьку область і монтаж ангара 10 * 20 зайняв 5 робочих днів.

Вартість каркасно-тентового ангара розмірами 10м * 20м – 350000 грн.

Для консультації та замовлення тентів, павільйонів швидкомонтованих по Україні, відправляйте свої технічні завдання на електронну адресу info@tent.ua або телефонуйте нашим фахівцям по телефону 0504230301.
наверх