Вимоги до друку

Вимоги до друку

Компанія Тенти Картан виготовить під ключ банер з повнокольоровим друком, наші фахівці забрендують ваш автомобільний тент широкоформатним друком, виготовимо наклейки з широкоформатним друком для авто.

Для того щоб замовити широкоформатний друк, необхідно готові макети або дані для нанесення зображення на тент, на банер.

Вимоги до макетів для широкоформатного УФ друку:

  • Для широкоформатного нанесення зображення на тентову поверхню необхідно надсилати макети в форматі «.tiff».
  • Якщо в макеті кілька шарів, то їх потрібно об’єднати в один шар, а всі допоміжні шляхи і канали потрібно видалити.
  • Щоб вийшов саме чорний колір, його потрібно перевести в співвідношення (C50, M50, Y50, K100), інакше вийде не чорний, а темно-сірий колір.
  • Роздільна здатність файла має бути оптимальной. Мала роздільна здатність на великій площі призведе до явної пікселізації (нечіткість зображення через великий розмір пікселя).
  • У свою чергу великий дозвіл призведе до великогої ваги файлу і пов’язаними з цим фактором незручностями (складність в обробці, проблеми з відправкою / отриманням файлу, і т.д.).
  • Так само потрібно не забувати про якість і дозвіл зображень для повноколірного друку, з яких буде формуватися ваш макет, так як зображення, яке відмінно виглядає на форматі А4, буде не чітким і розмитим при збільшенні розміру для друку великих площ.

    ТЕНТ НА НАПІВПРИЧІП З ШИРОКОФОРМАТНИМ ДРУКОМ

Трафаретна реклама на тенті має інші тонкощі і вимоги при виготовленні макета.

Вимоги до макетів для трафаретного друку:

  • Для трафаретного нанесення зображення на тентову поверхню необхідно надсилати макети в форматі «.eps», «.cdr».
  • Всі зображення та шрифти для трафаретного реклами повинні бути переведені в криві (точки).

Щоб уникнути некоректного відкриття готового макету всі елементи всередині макета повинні бути згрупованими. Переконливе прохання перевіряти макети на їх правильність, перед тим як відправити макет в виробництво. Якщо ви сумніваєтеся в правильності готових макетів по трафаретному або широкоформатному друку, телефонуйте і наші фахівці вам допоможуть.

Безкоштовна консультація?
Пишіть нам, що сподобалось, що ні, як ми зможемо вирішити ваше питання?
наверх