Брендування павільонів

Брендування павільонів

Широкоформатний друк на банерах став основою для активного розвитку наружної реклами в нашій країні. Сучасні технології та обладнання дозволяють за короткий термін наносити яскраві та красиві зображення фотографічної чіткості.
Повнокольоровий широкоформатний друк банерів в Києві на спеціальній тканині сьогодні активно використовується в рекламних цілях. Яскраві банери завжди звертають на себе увагу, що дозволяє донести необхідну інформацію до максимальної аудиторії. В зв῾язку з цим широкоформатний друк на тканині та других носіях розповсюджений для створення об῾єктів як зовнішньої, так і інтер῾єрної реклами.

Розрахувати вартість

В даний час широкоформатний друк в Києві на банерній тканині являється однією із основних технологій в зовнішній рекламі, яка дає можливості виготовлення більшості рекламних об῾єктів. З її допомогою можливо отримувати білборди, постери, штендери, планшети, афіши, великі показчики, мобільні рекламні стенди, а також багато інших видів рекламної продукції.

Одним із найбільш поширених носіїв для широкоформатного друку в Києві, який використовується для створення зовнішньої реклами, являється армована банерна ПВХ тканина. Широкоформатний друк на банері використовується для виготовлення самих різних об῾єктів зовнішньої реклами. Друк на банері, як правило, приміняється для створення білбордів, великих рекламних плакатів розміром 6х3 метри, які вважаються наібільш ефектним і популярним із різноманітних видів зовнішньої реклами.

Популярність широкоформатного друку на банері для зовнішньої реклами пояснюється властивостями банерної тканини. Цей матеріал виготовляється з полівінілхлориду з використанням спеціальних пластифікаторів. Для забезпечення необхідної міцності полівінілхлоридна маса наноситься на спеціальну армовану сітку із поліестру. Завдяки особливостям матеріалу носія, такий друк відрізняється високими декоративними якостями і гарантує високий ефект рекламної компанії. Сучасні технології забезпечують нанесення зображень, які мають високий рівень стійкості до впливу більшості факторів, які проявляються в умовах міста. Кріме цього, банерна тканина володіє високою міцністю та стійкістю до вітрових нагрузок. Термін експлуатації в умовах вулиці рекламних об῾єктів, виготовлених методом широкоформатного друку на банері, може складати до 3 років. Саме тому цей вид друку з успіхом приміняється в області зовнішньої реклами.

Широкоформатний друк на банері здійснюється нашою компанією на всіх типах банерної тканини з забезпеченням високої якості рекламних зображень.

Безкоштовна консультація?
Пишіть нам, що сподобалось, що ні, як ми зможемо вирішити ваше питання?
наверх