Брендування тентів автомобілів і павільйонів

Брендування тентів автомобілів і павільйонів

Навіщо потрібно брендування автомобіля. Брендування авто – це безкоштовна жива реклама. Реклама на авто не вимагає постійних витрат оренди рекламних щитів, білбордів, платної реклами в інтернет ресурсах. Крім матеріальної переваги, наклейки на авто вигідні тим, що автомобіль знаходиться в постійному русі. Пересуваючись по місту, сусіднім містам, автомобілі з яскравою рекламою постійно привертають увагу нових потенційних клієнтів більше, ніж статично встановлена реклама. Ваш бренд, нанесений як реклама на автомобілі, постійно помічають не лише перехожі, а й водії, пасажири транспорту на дорозі. Під час пробки, на світлофорі, коли нічим зайнятися потенційні клієнти розглядають цікаві рекламні написи, нанесені на автомобілі, можуть записати контакт, сфотографувати. Навіть якщо у вас один або кілька автомобілів з нанесеною рекламною інформацією, ви побачите результат негайно. Ваш бренд стає більш впізнаваним завдяки авторекламі на тенті або кузові автомобіля.

Види нанесення реклами на авто і павільйони

Реклама на тентах автомобільних

Тент автомобільний має величезну рекламну площу. Колір тенту не вказано в техпаспорті автомобіля, тому можливо забрендувати рекламний тент в різних кольорових гамах, зробивши його яскравим і привабливим. На тент автомобільний наноситься реклама наступними способами:

  • повнокольоровий (широкоформатний) друк на тенті. Даний вид нанесення реклами наноситься тільки на новий тент перед виготовленням тенту на авто. На спеціальному обладнанні друкується зображення на тканині ПВХ. Ця реклама передбачає різні написи, малюнки, фотографії, тіні, плавні переходи одного кольору в інший. Макети зображень попередньо готуються з урахуванням всіх технологічних особливостей подальшого виготовлення тенту. Після нанесення повноколірного друку на ПВХ матеріал, виготовляється тент по автомобілю протягом одного дня. Терміни експлуатації широкоформатного друку на тенті залежить від умов використання тенту і може досягати 5-8 років. Ми даємо рекомендації для водія автомобіля з правил користування і догляду за тентом з повнокольоровим друком.

    ТЕНТ З ПОВНОКОЛЬОРОВИМ ДРУКОМ ВІД ТЕНТИ КАТРАН

  • трафаретний друк на тенті автомобільному. Трафаретний друк на тент можливо нанести як на новий тент, так і на тому що був у вжитку тент. Даний вид друку може передати зображення і написи тільки з чіткими контурами між кольорами. Фоторгафічне зображення, тіні, плавний перехід кольору від одного тону до іншого за допомогою трафаретного друку передати не можна. Трафаретну рекламу наносять наші фахівці вручну, за допомогою фарби для ПВХ тканин. Фарба спеціально призначена для тентів, має термін служби зображення стільки, скільки служить і сам тент. Тобто трафаретний друк дуже довгостроковий, може служити 10 і більше років, не втрачаючи своїх початкових якостей. Тент з трафаретним друком виготовляється за термінами 1-2 дня в залежності від кількості кольорів, які накладаються один на оден.

    ТРАФАРЕТНИЙ ДРУК НА ТЕНТІ НАПІВПРИЧЕПУ

  • нанесення самоклеющейся плівки Оракал на тент автомобільний. Реклама на тент самоклеючою плівкою наноситься з перспективою, що через якийсь проміжок часу необхідно буде зняти рекламні зображення і нанести нові. Самоклеюча плівка буває різних серій і різної якості. Наші фахівці допоможуть вам підібрати варіант нанесення реклами плівкою згідно ваших вимог і побажань, телефонуйте 0734515879. Можливо нанести повнокольорове зображення на самоклеючій плівці.
  • виготовлення тентового банера з рекламою, який кріпиться до кузова вашого автомобіля. Тентовий банер виготовляється як окреме полотно з кріпленнями. Банер кріпиться на автомобіль при необхідності, також рекламний носій можливо демонтувати і переодягнути на інше авто. Також всю інформацію по покупці тентового банера на авто ви можете дізнатись за телефоном 0734515879.

Реклама на жорстких поверхнях автомобіля

Рекламні наклейки на автомобіль наносяться на тверді поверхні транспортного засобу: двері, суцільнометалевий кузов, спойлер автомобільний, бетономішалки, міксера, скла, капот та ін. Рекламні наклейки на авто наносяться в нашій компанії швидко і професійно. Рекламні зображення зверху ламінуються, що запобігає вигоряння і пошкодження. Рекламне обклеювання машин довговічне і носиться до 5 років. Варіанти наклейок на автомобілі можливо отримати від наших фахівців з реклами по телефону 0734515879.

Реклама на тентові павільйони

Сьогодні дуже актуальні і популярні швидкобудуюємі конструкції тентів у вигляді торгових ангарів, тентових складів, виробничих тентових павільйонів. Наша компанія виготовляє і брендує тентові ангари та павільйони. Реклама на тентовому павільйоні не вимагає вкладень грошей в оренду рекламної площі. Художнє зображення на тентовому павільйоні дуже добре видно, довговічне, і допомагає впізнаваності вашого бренду. З питань брендування тентових павільйонів телефонуйте нашим фахівцям 0734515879.

Від чого залежить ціна друку на тент

Ціна реклами на тентах автомобільних, жорстких поверхнях автомобіля залежить від способу нанесення реклами – трафаретний друк або широкоформатний друк, а також від площі нанесення рекламного зображення.

Ціна трафаретного друку на тент автомобіля дорожча. Це обумовлено тим, що трафаретний друк наноситься вручну і служить дуже довго – від 10 років і більше. Вартість 1 м2 може бути 950 грн і вище.

Ціна повноколірного друку на тент автомобільний залежить від площі друку і можна орієнтуватися на суму 250 грн за м2.

Розрахувати вартість

Як замовити друк тента з рекламной на автомобіль

Для того щоб якісно і швидко нанести рекламу на ваше авто, необхідно відправити на нашу електронну адресу макет зображення або передзвонити за телефоном 0734515879. Наші фахівці проконсультують вас за варіантами нанесення реклами на тент, вінілової наклейки на авто, реклами на спецтехніку. Виготовлення брендування автомобіля відбувається на наших виробничих площах за попереднім записом.

Безкоштовна консультація?
Пишіть нам, що сподобалось, що ні, як ми зможемо вирішити ваше питання?
наверх