Брендування автомобілів та виготовлення іншої реклами на транспорті

Брендування автомобілів та виготовлення іншої реклами на транспорті

Брендування авто – легкий, швидкий і відносно дешевий спосіб для будь-якої компанії заявити про себе. Брендована машина завжди в потрібному місці, з телефонами та координатами власника реклами. Це дуже привертає увагу та відкладається у зоровому просторі глядача .

Наша компанія Тенти Катран спеціалізується на брендуванні автомобілів, виготовленні іншої реклами на транспорті. Ми будемо раді бути корисними Вам в цьому напрямку.

Логотип вашої компанії чи торгової марки, емблема або будь-яка інша реклама із вашою контактною інформацією можуть працювати на вас і в дорозі. За звичай поклейку та брендування автомобілів в Україні замовляють або у рекламних цілях, або для стайлінгу автомобіля.

Виробниче підприємство «Тенти Катран» здійснює виготовлення тентів на автомобілі та нанесення на тент реклами, ми займаємось поклейкою будь якого транспортного засобу в Києві та Гурівщині.

Пропонуємо професійне нанесення плівок на легкові, вантажні авто, нанесення реклами на тент . Брендована спеціальними плівками машина, брендований тент завжди привертає до себе увагу людей і активно рекламує вас де б ви не знаходились. Реклама на автомобілі – це економний і водночас ефективний метод просування вашого продукту.

Брендування транспорту допомагає:

  • Стати вашій торговій марці більш впізнаваною
  • Ефективно рекламувати свої товари та послуги
  • Активно вирізнятися серед інших авто
  • Зробити образ вашого автомобіля унікальним і неповторним

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1, в среднем: 4 из 5)


наверх