Тенти на зерновози

Тенти на зерновози

Тентовий полог, автопокривало – це захисний тент з ПВХ тканини, призначений для захисту вантажу, що перевозиться від вологи та інших опадів.

Пологи на зерновози виготовляємо з тентової тканини ПВХ щільністю 630г / м2. Тенти і пологи з ПВХ тканини набувають все більшої популярності активно витісняючи брезентові тенти за рахунок своїх технічних характеристик і доступною ціною.

Розрахувати вартість

Міцний і герметичний шов проварки

При виготовленні автомобільних тентів, тентових пологів має особливе значення якість проварювання шва. Технологія зварювання гарячим повітрям забезпечує герметичний шов 30-40мм.

Для забезпечення міцності тенту або полога по його периметру тканина підгинається в двоє і проварюється. Після цього в подвійну тканину (підворот) по периметру монтуються люверси (кільця) з кроком 500 мм. Діаметр люверса 12 мм або 25 мм. Також, розташування люверсів може бути індивідуальним.

Кріплення тенту на кузові вантажівки

Існує багато способів кріплення пологів. Найпростіший і дешевий варіант – це прямокутний полог з кільцями по периметру. Кріпиться полог до кузова за допомогою шнура, еспандера або митного троса.

Безкоштовна консультація?

Пишіть нам, що сподобалось, що ні, як ми зможемо вирішити ваше питання?
наверх