Тенти на зерновози

Тенти на зерновози

Вантажний транспорт з відкритим кузовом – такий як зерновози, щебневози, сміттєвози, самоскиди, потребує якісних тентів – накриттів для того щоб захистити вантаж від природних опадів, а також пилу і бруду.

Тент на зерновоз – це автопокривало або тентовий полог, виготовлений з ПВХ матеріалу, який захистить вантаж від дощу і снігу, а також інших опадів.

Тент полог на зерновоз - виготовлення під замовлення
Тент полог на зерновоз – виготовлення під замовлення

Тент-накидка або полог для самоскида з ПВХ тканини набувають все більшої популярності, активно витісняючи брезентові тенти за рахунок своїх технічних характеристик, тривалих термінів експлуатації, а також естетичному зовнішньому вигляді тенту.

Розрахувати вартість

Пошиття тентів на зерновози

Процес виготовлення тентової накидки на зерновози – це технологічний процес, який вимагає спеціального обладнання. Тент-покривало ПВХ можливо виготовити по кресленнях, але ідеально шити тент по автомобілю з примірками. Тоді тент накидка буде не тільки захищати вантаж, але і мати гарний презентабельний вигляд.

Тент на самоскид - виготовлення 1 день
Тент на самоскид – виготовлення 1 день

Завдяки професійному швейцарському обладнанню при виготовленні тентових пологів, шви виходять монолітними і герметичними. Для забезпечення довговічності і міцності тентової накидки на машини, тентова фурнітура встановлюється тільки на подвійний шар тканини ПВХ. Наші виробничі цехи для виробництва тентів, обладнанні всіма необхідними умовами та обладнанням для професійного пошиття тентів для зерновозів.

Розмір наших виробничих потужностей дозволяє виготовляти до 50 тентів на зерновози і самоскиди за один робочий день з урахуванням завантаженості тентового виробництва на момент замовлення. Для пошиття одного тентового покривала необхідно 5-6 годин роботи двох фахівців.

З якого матеріалу ми шиємо тенти на зерновози?

У своїй роботі при виготовленні тентів, ми використовуємо ПВХ матеріал перевірених європейських і китайських заводів виробників. Якісна ПВХ тканина не втрачає своїх технічних характеристик взимку при морозі, не піддається впливу ультрафіолетових променів протягом 8-10 років, має довгий термін експлуатації – тенти автомобільні служать в середньому 10 років.

Щільность тканини ПВХ в нашому тентовому виробництві може бути від 600 -900 г/м².

Для того щоб закріпити тент до зерновозів ми використовуємо польську фурнітуру Bozamet: люверси, скоби, ремені, натяжителі ременя, Кламри, еспандер, ремінь митний. Фурнітура служить стільки скільки і сам тент, не менше 10 років.

Технічні характеристики тканини ПВХ:

 • Тканина основи – 100% поліестер
 • Покриття тканини – ПВХ
 • Опір на розрив по основі (N/см²) – 2200 Адгезія (N/см²) – 90
 • Робоча температура – -30 + 70°С
 • Клас стійкості кольору – 7-8
 • Ширина рулону – 2,5-3м

Види тенту на кузов зерновозу

В залежності від виду і габариту кузова напівпричепа зерновоза можливі різні види автопокривал :

 1. Тент-накидка прямокутної форми. Виготовити такий тент для зерновозу можливо за розмірами Замовника без надання самоскида. По периметру тентового полога виготовляються підсилювачі, на які встановлюються люверси для кріплення ПВХ накидки. Крок люверсов може бути від 20 см до 1 м. У комплект до тенту на зерновоз входить еспандер для кріплення.
 2. Тент для зерновозу з кишенею для труби. Технологічною особливістю даного автотенту є те, що з одного боку розташована кишеня під трубу, інша сторона автополога фіксується за допомогою саморізів. На інших двох сторонах встановлюються кільця, за допомогою яких тент на зерновоз кріпиться до борту самоскида.
 3. Тент на зерновоз з зсувним механізмом. На кузові самоскида встановлені спеціальні рамки, які за допомогою зсувного механізму згортаємо і розгортаємо тент покривало.

Як визначити розмір тенту для зерновозу?

Для того щоб тент на зерновоз був функціональним і виглядав презентабельно, необхідно правильно заміряти габаритні розміри автомобіля. Тентовий полог для зерновозу можливо виготовити строго за розмірами кузова самоскида, а можливо зробити запас тканини ПВХ на борту.

Правильно і швидко заміряти ваш автомобіль для виготовлення тентової накидки зможуть наші фахівці перед пошиттям автопокривала. Ми врахуємо всі ваші побажання по крою тенту, способом кріплення тентового полога до кузова напівпричепа, кольору накриття.

Основні моделі самоскидів, які найчастіше звертаються до нас за виготовленням нових тентів накидок:

  • зерновоз 55 м.куб;
  • самоскид-МАЗ зерновоз;
  • вантажні зерновози – автопоїзда;
 • причіп – зерновоз;
 • сільгосп-самоскид;
 • класичний напівпричіп самоскид з високими бортами.

Яка ціна тентової накидки на камаз?

Головне питання при замовленні автопокривала – це ціна тенту на зерновоз і терміни експлуатації. Тенти Катран багато років обслуговують вантажну техніку тентовими покривалами. Ми можемо порекомендувати кілька варіантів тентових виробів, які впливають на вартість тенту на зерновоз.

Перший варіант – виготовлення тентових пологів на камаз зерновозу з бельгійської ПВХ тканини, яка зарекомендувала себе за багато років своєю якістю. Тентові накидки з цього ПВХ матеріалу експлуатуються приблизно 10 років. Вартість тентового полога з європейського матеріалу буде коштувати від 160 грн за метр квадратний.

Другий варіант – виготовлення тенту на зерновоз з Китайської ПВХ тканини, перевіреної і теж хорошої якості. Тент для зерновозу з Китайської ПВХ тканини експлуатується орієнтовно 5-7 років. Вартість тентових накидок для самоскидів з такого матеріалу – від 140 грн за метр квадратний.

Якщо у вас об’ємне замовлення тентів для зерновозів – зможемо надати вам знижку як гуртовому покупцеві тентів! Для того щоб замовити пошиття тентів для зерновозу відправляйте свої технічні завдання на нашу електронну пошту info@tent.ua або телефонуйте – 0663327878, 0963327878.

Безкоштовна консультація?
Пишіть нам, що сподобалось, що ні, як ми зможемо вирішити ваше питання?
наверх