Тенти на легкові причепи

Тенти на легкові причепи

У наш час легковий причіп як одноосний, так і двухосний використовується не тільки для перевезення вантажів в особистих цілях приватними особами, а й будівельниками, фермерами, підприємцями і т.д.

Двоколірний тент для легкового причепа
Двоколірний тент для легкового причепа (висота каркаса і тенту 1,2 м)

Для перевезення таких вантажів потрібен тент (брезент) для причепа, який відповідає всім вимогам.
Тент на одноосний і на двухосний причіп повинен бути водонепроникний, герметично закритий, повинен легко монтуватися і демонтуватися, бічні частини тенту в багатьох випадках повинні підніматися для легкого завантаження / розвантаження.

Тентові причепи використовуються для перевезення тварин, птиці – в таких випадках необхідно щоб тент добре провітрювався, для цього в тент монтується ПВХ сітка, прозорі ПВХ вставки у вигляді відкриваючих віконець з ПВХ тканини за бажанням Замовника.

Купити тент на причіп в Україні вже в готовому вигляді, що задовольняє всі Ваші вимоги можливо, надавши чіткі розміри і розкрій полотна. Другий варіант – це виготовлення тенту по каркасу причепа. Протягом чотирьох годин наші майстри виготовлять тент, що ідеально сидить на каркасі причепа. Усюди, де тент стикається з металом навариваются підсилювачі, фурнітура вся чітко збігається з причепом. Наша компанія тенти Катран виготовляє в Києві та Київській обл. тенти під замовлення будь-якої модифікації, також ми можемо виготовити каркас на тентовий причіп згідно побажань Замовника.

Матеріали для тентів на причіп

Матеріалом для пошиття тентів на легкові та вантажні причепи – є ПВХ тканина. У нас є великий асортимент матеріалу ПВХ по щільності – від 630 г / м2 до 900 г / м2; за кольором – близько 15 кольорів та відтінків; по виробникам тканини ПВХ – Європейські виробники, Китай, Панама.

Тенти Катран використовує у своєму виробництві тентові матеріали, які зарекомендували себе своєю якістю і мають такі властивості:

 • довговічність (термін експлуатації таких тентів від 8 років);
 • герметичність;
 • при різких перепадах температури не втрачає своїх властивостей;
 • не боїться прямих сонячних променів;
 • має великий опір на розрив;
 • легко миється.

Фурнітура для тентів на легкові причепи

Для забезпечення надійності, довговічності і бездоганної роботи тенту на вантажному причепі, ми використовуємо високоякісну фурнітуру – лідера з виробництва тентової фурнітури Bozamet (Польща).

Ціни на тенти на легкові причепи

Орієнтовна ціна тенту на причіп під замовлення становить від 2000 грн.
Вартість виготовлення євротенту залежить від:

 • габаритних розмірів причепа – висота, ширина і довжина вантажного причепа
 • необхідність роботи з каркасом – підняття, ремонт, посилення і т.д.

Замовити тент на легковий причіп в Києві та Київській обл. Ви можете у наших менеджерів по телефону 0663327878, 0633327878.

Розрахувати вартість

Виготовлення тентів для легкових причепів

Для того що б пошити тент на легковий причіп, ми використовуємо спеціальну технологію зварювання швів гарячим повітрям. Спайковий шов виходить герметичним, водонепроникним, довговічним. При виготовленні тенту на вантажний причіп враховуються всі особливості конструкції каркасу і Ваші побажання. Наша компанія так само займається виробництвом каркасів на тентові причепи. Каркаси на легкові причепи можуть бути:

 • розбірні
 • суцільнозварні
 • з аероскосом
 • з можливістю регулювання висоти
 • з дерев’яною обрешіткою

Всі каркаси виготовляються з профільної металевої труби, пофарбовані.

Для автомобілів, що здійснюють міжнародні перевезення вантажів, проводиться виготовлення євротенту відповідно до міжнародних митних норм та вимог (TIR)

Додатково ми пропонуємо нанести зображення на євротент:

 • логотип компанії
 • контактні дані
 • види послуг і товарів
 • декоративний малюнок
Виготовлення тенту на легковий причіп
Виготовлення тенту на легковий причіп з нанесенням трафаретного друку

Нанесення проводиться двома способами: трафаретний друк або широкоформатний друк. За допомогою трафаретного друку можна нанести нескладний логотип, цифри, букви, графічні зображення. Широкоформатний друк дає можливість нанести фотографічні зображення, малюнок, логотип і т.д. Термін виготовлення тенту з рекламою від одного до п’яти робочих днів.

Тент на прицепчік
Тент на прицепчік зі светлоотражающімі куточками

Наші тенти на автопричіп надійно захищають вантаж, що перевозиться або техніку від вологи, забруднення і сильного вітру.

Безкоштовна консультація?
Пишіть нам, що сподобалось, що ні, як ми зможемо вирішити ваше питання?
наверх