Тенти на газель

Тенти на газель

У вас автомобіль ГАЗель? Або інший малотонажний транспорт, на який необхідно виготовити каркас і тент? Ви використовуєте його в якості перевезення вантажів? Тоді – ця стаття для вас.

Наша компанія – Тенти Катран виготовляє під замовлення, в найкоротші терміни, за індивідуальними розмірами каркас і тент для вашої ГАЗелі.

тент на газель
Каркас і тент для газелі виготовлений зі спойлером

Тенти на газель від Тенти Катран

Компанія Тенти Катран – виробничо-сервісна компанія, маємо досвід роботи більше п’ятнадцяти років. Виготовляємо євро тент на ГАЗель та на інший вантажний автотранспорт.

Застосовувані, при виготовленні тенту на ГАЗель матеріали – це високоякісна європейська ПВХ тканина, термін експлуатації якої більше восьми років. Наші клієнти мають можливість вибрати не тільки спосіб кріплення тенту, колір, а також і щільність ПВХ матеріалу. Тканина, з якої виготовляється тент на ГАЗель, має високу міцність і стійкість до протирання. Незважаючи на це, технологія пошиття тентів передбачає посилення внутрішньої частини тенту в місцях тертя об конструкцію каркаса (по-народному – «підсилювачі»).

Повний спектр послуг з виготовлення тентів на газель

Пошиття тентів на газель

Наша компанія пропонує повний спектр послуг з виготовлення тентів на ГАЗель всіх моделей – Газ 3302, ГАЗ 3302 (ГАЗель Бізнес), Газ 33202, Газ 33023 (ГАЗель Дует), Газ 33027 та інші. Все починається зі звернення наших клієнтів до фахівців компанії Тенти Катран. У свою чергу наші менеджери дадуть вичерпну інформацію, вислухають ваші побажання і запропонують оптимальні варіанти виготовлення тенту, а при необхідності і каркасу на вашу ГАЗель. Коли вибір виробника тенту зроблений, начальник виробництва компанії Тенти Катран погоджує з клієнтом дату і час подачі транспорту, а по прибуттю на наш сервісний центр, складає бланк-наряд, в який вносить всі деталі виробництва тенту на Газель. Термін пошиття тенту на ГАЗель – один день, з виготовленням каркасу на кузов ми впораємося за два дні. В наявності у нас завжди є готові тенти на стандартний 3-х метровий кузов ГАЗелі. Продаж тенту на ГАЗель проводиться як онлайн (за телефонами на сайті компанії), так і офлайн на території нашого сервісного центру.

Виготовлення тентів на газель з рекламою

Ми пропонуємо зробити тент на вашу ГАЗель з рекламою. При необхідності виготовити рекламний тент на ГАЗель, з нанесенням логотипу вашої компанії або компанії партнера, необхідно надати попередні розміри тенту і візуалізацію бажаного зображення. Менеджер нашої компанії зробить попередні розрахунки вартості друку на тенті для ГАЗелі, розробить параметри макета для підготовки до друку. Коли рекламне зображення (трафаретним або широкоформатним УФ способом) буде готове, ми за один день виготовимо тент на ГАЗель вже з брендом вашої компанії.

тент з рекламою на газель
Тент на газель з нанесенням рекламних написів привертає увагу потенційних покупців

Ремонт тенту на газель

Компанія Тенти Катран надає гарантію на всі матеріали і роботи два роки *

* Гарантійне обслуговування здійснюється на території нашого сервісного центру. Гарантія не поширюється на механічні ушкодження.

Післягарантійний ремонт тенту на ГАЗель та інший транспорт ми виробляємо за попереднім записом або в порядку живої черги на території нашого сервісного центру.

Записатися на ремонт тенту на ГАЗель, уточнити вартість послуги ви можете за телефонами 0663327878 та 0633327878 зв’язавшись з менеджером нашої компанії або приїхати на наш сервісний центр за адресою: Київська обл., Києво-Святошинський район, с. Гурівщина.

Розміри тентів на газель

Для перевезення вантажів, кузов ГАЗелі має різні габарити кузова: довжина від 2,4 м до самої подовженою 5,1м; висота найвищої конструкції тентованоЇ ГАЗелі до 2,5 м; ширина до 2,2 м (наприклад, під час перевезення ДСП плит). Компанія Тенти Катран виготовить каркас і тент на ГАЗель під замовлення будь-якої складності і розмірів. Ми пропонуємо наступні варіанти конструкцій: швидкоз’ємні бічні стійки; дерев’яна обрешітка (яка захистить ваш тент від механічних пошкоджень в разі падіння ненадійно закріпленого вантажу); виготовимо і обтягнемо тентом «спойлер» над кабіною; встановимо тент на скоби або закріпимо еспандером – для гарної натяжки. Виготовлення спойлера над кабіною ГАЗелі, дозволяє не тільки зменшити опір вітру, а й дає економію палива до 15%, збільшує обсяг кузова на 1-1,5м.куб. При необхідності перевезення високих, негабаритних вантажів є варіант – це виготовлення тенту на ГАЗель з верхнім завантаженням.

Вартість тенту на газель

Скільки коштує тент на ГАЗель? Ціна тенту на Газель в Україні стартує від 4500грн (тент на ГАЗ 33023 Дует). Купити тент на ГАЗель і замовити каркас на кузов автомобіля можливо по телефону на сайті нашої компанії або замовити послугу зворотного дзвінка. Вартість пошиття тенту на ГАЗель залежить від довжини, ширини і висоти кузова. Готовий тент зі складу компанії, на 3-х метрову базу Газелі складе 5000грн. Пропонуємо зручний для вас час подачі транспорту на наш сервісний центр. Всі варіанти за вартістю тентів на ГАЗель, а також виготовлення каркасів і друк на тент для ГАЗелі (брендування тенту на ГАЗель), менеджер нашої компанії проконсультує Вас по телефону, складе комерційну пропозицію і запропонує зручний для вас час подачі транспорту на наш сервісний центр.

Розрахувати вартість

Безкоштовна консультація?
Пишіть нам, що сподобалось, що ні, як ми зможемо вирішити ваше питання?
наверх