Тенти на Газель

Тенти на Газель

Автомобільні тенти на газель використовується спеціальна тентова тканина і фурнітура. Вся продукція нашої фірми піддається ретельному контролю якості на кожному етапі виробництва, що забезпечує високий рівень якості готових тентів для Газелей.

Даний тентовий матеріал складається з поліефірної основи, на яку нанесено, по обидва боки покриття з полівінілхлориду. На лицьовій стороні матеріалу, з якого виготовляється тент не так помітний малюнок переплетення основи тканини, тільки це і відрізняє її від виворітного боку матеріалу. Використовуються двосторонній матеріал для тентів на ті транспортні засоби та сільськогосподарські машини різного призначення, експлуатація яких проходить в умовах несприятливого клімату. До того ж, завдяки двосторонньому виконання, цей тентовий матеріал, дозволяє використовувати теплову зварювання, а це позитивно впливає на міцність шва, тобто довговічність таких тентів значно підвищується, в порівнянні з тими автомобільними тентами, які просто зшиті. Шви виходять не тільки міцними, але і герметичними.

Розрахувати вартість
Тенти на Газель з полівінілхлориду гарні ще й тим, що не схильні до корозії, не вступають в реакцію з хімікатами, витримують температуру від – 55 градусів до +70 градусів Цельсія. У цих тентів прекрасні показники вологостійкості, стовідсоткова герметичність шва досягається за рахунок спеціальної зварної технології, при якій використовується гаряче повітря. Завдяки всім цим параметрам, саме цей вид тентів для автомобілів, користується найбільшим попитом на ринку і прекрасно підходить для експлуатації в Українському кліматі.

Виготовляються такі тенти з різнобарвною тентової тканини, на неї часто наноситься логотип компанії, який замовив тент, її фірмові знаки. Прекрасні експлуатаційні показники і вологостійкість, дозволяє давати стовідсоткову гарантію на тент з ПВХ, при використанні її на автотранспорте- Газель.

5000 грн.

Ціна тенту на стандартну газель

Якщо Ваш тент на Газель пошкоджений механічно – розрив, поріз – цей неприємний момент ми можемо відремонтувати протягом невеликого проміжку часу (від 10 хвилин). Виконуючи ремонт тентів наші майстри підбирають латки в колір тенту на Газелі. Необхідна, що зносилася фурнітура замінюється – митний трос, тентові люверси, бортові скоби, митні ремені та інше. Для твору швидкого ремонту тенту Вам необхідно записатися по телефону у нашого майстра з виробництва на зручний час +38(096) 332-78-78, +38(066) 332-78-78.

Ми виготовляє нові тенти, і виробляємо різний ремонт тентів для пошкоджених автотентів, навісів для автомобілів, чохлів і каркасів.

Тенти нашого виробництва, надійно захистить Ваш вантаж від вогню, ультрафіолету і води, а також від впливу інших шкідливих атмосферних впливів. Кузов автомобіля буде повністю герметичний, завдяки спеціальному методу стикування полотен тканини. Крім того, він буде повністю захищений від корозійних явищ. Процес монтажу і демонтажу автотентів буде максимально легкий, що спрощує перевезення великогабаритних вантажів. До того ж Ви заощадите свої кошти перший раз за рахунок невисокої вартості самого тенту, нашого виробництва, в момент його покупки і вдруге за рахунок його довговічності, Вам не доведеться вкладати гроші в поточний ремонт тентів. Ваша організація придбає додаткову можливість рекламування, її будуть дізнаватися і запам’ятовувати по товарному знаку, нанесеному на автотенти Вашого фірмового вантажного автомобіля.

Ми раді співпрацювати з Вами щодо автомобільних тентів. Наші фахівці розрахують вартість виготовлення або ремонту тенту для автомобіля, причепа або катера.

Безкоштовна консультація?

Пишіть нам, що сподобалось, що ні, як ми зможемо вирішити ваше питання?
наверх