Тент на напівпричіп (фуру)

Тент на напівпричіп (фуру)

Тент мішок на фуру
Тент мішок на фуру

Одним із затребуваних продуктів на ринку виробів з тентів ПВХ матеріалів – є пошиття тенту на напівпричіп. Важливу роль в конкуренції за клієнта, якому потрібно купити тент на напівпричіп, грає не тільки вартість тенту на фуру, а й характеристики заявлених матеріалів, терміни виготовлення, гарантійний термін експлуатації, післягарантійний сервіс.

Тенти на напівпричіпи (фури) від виробника Тенти Катран

Компанія Тенти Катран застосовує європейські матеріали, характеристики яких підтверджені заводом виробником і реальними термінами експлуатації. Тентові причепи бувають:

 • бортовий напівпричіп тентований «мішок» (kogel, krone, schmitz, grunwald, cargobuul, wielton) або з зсувнм дахом;
 • тентова штора – зсувний дах і зсувні штори незалежно розкриваються;
 • тент на напівпричіп юмба – низькорамний напівпричіп;
 • двухосний причіп;
 • напівпричепи-самоскиди (накидки на зерновози, щебневози до 30-ти тонн), фургон – тентові напівпричепи з воротами.
Тент на напівпричіп фуру ПВХ Бельгія
Тент на напівпричіп фуру ПВХ Бельгія

Матеріали, що застосовуються на бортовий напівпричіп тентований – це як правило ПВХ тканини бельгійського бренду, компанії Sioen Coating Distribution, щільністю (вага) від 630 гр/м.кв до 900 гр/м.кв (зсувні штори). Так само ми пропонуємо послуги по заміні тенту зі зсувним дахом на напівпричіп, причіп «одиночка», фургон (з пластиковим або алюмінієвим верхом). У своєму виробництві ми застосовуємо обладнання швейцарської компанії LEISTER.

Виготовлення тентів на полуприцеп

Пошиття тенту на напівпричип починається з визначення потреб та побажань клієнта . Ви подаєте ваш причіп на наш сервісний центр, и начальник виробництва Заповнює відповідну карту замовлення-наряду.

У карті ЗН вносяться побажання по виготовленню тенту – це колір тентового матеріалу, щільність тенту, натяжіння тенту, установка додаткової фурнітури (або заміна старої), заміна ремінців (на зсувних дахах напівпричепів), додаткове посилення (в місцях зіткнення тенту з каркасом), установка еспандера, ремонт каркаса і зсувних механізмів, нанесення реклами на тент фури (причепа) та інше. Час пошиття нового тенту на напівпричіп – один день. Всі тенти на напівпричепи і причепи виготовляються з урахуванням дотримання міжнародних митних норм перевезення вантажів (TIR).

Фурнітура на тентові напівпричепи

пошиття тенту на напівпричіп
Тентова штора на напівпричіп з бельгійської ПВХ тканини щільність 900 г/м2

Надійність і довговічність експлуатації тенту на напівпричепі залежить від якості застосовуваного матеріалу і механічних характеристик фурнітури на тенті. Наша компанія встановлює на тенти напівпричепів (і на будь-які інші тенти) надійну, перевірену часом польську фурнітуру Bozamet. Тентові напівпричепи зі зсувними дахами, при інтенсивній експлуатації, часто вимагають ремонту вузлів і механізмів (підшипники, каретки, згиначі, амортизатори, натяжители і т.д.). При ремонті механізмів зсувних дахів, ми пропонуємо комплектуючі та запчастини перевірених європейських виробників і постачальників.

Тент на напівпричіп з митним тросом
Тент на напівпричіп з митним тросом

Розміри тенту на фури

Як правило, існує три основних розміру тентів на напівпричіп – тент «мішок» із зсувним і не зсувним дахом висотою 2,35м., Тент штора з бортами , висота штори при цьому 2,8-3м., І тент на напівпричіп низькорамний, висота тенту від 2,4 до 2,85 м. Вартість тенту на фуру ви можете дізнатись за телефонами у менеджерів компанії тел.: 0663327878 та 0633327878 або замовити послугу зворотного дзвінка на нашому сайті.

Ціна тенту на напівпричіп в Україні

При замовленні нового тенту на напівпричіп, ми розраховуємо вартість тенту на фуру, виходячи з таких параметрів:

 • вид тенту напівпричепа: тент мішок або штора;
 • габаритні розміри напівпричепа, а саме висота тенту;
 • зсувний дах на напівпричепі або звичайний;
 • характеристика матеріалу ПВХ: щільність тенту, країна виробник;
 • чи потрібні додаткові послуги з ремонту каркаса, заміна роликів зсувного даху, заміна натяжних замків тенту (Кламра),
 • потрібна реклама на тенті фури чи ні.

Погодивши з Замовником всі побажання по тенту на напівпричіп, наші фахівці заміряють габаритні розміри тентового напівпричіпа, роблять ревізію каркаса фури і озвучують вартість пошиття тенту на напівпричіп.

~ 24000 грн

Ціна стандартного тенту на напівпричіп (при висоті не більше 2,35м) з Бельгійської ПВХ тканини

~ 20000 грн

Ціна стандартного тенту на напівпричіп (при висоті не більше 2,35м) з ПВХ тканини виробництва Китай

~ 12000 грн

Ціна заміни даху на тентовий напівпричіп з Бельгійської ПВХ тканини.

Ціна пошиття тенту на напівпричіп включає сам тент з підсилювачами, тентову фурнітуру, митний трос.

Додаткові послуги по роботі з каркасом тентового напівпричепа, роботи з бортами фури, підлогу, нанесення брендування на тент автомобіля дораховуються окремо.

Розрахувати вартість

Реклама на тент фури (напіпричіпа)

Реклама на автомобілях набирає свою популярність з двох основних причин: охоплює величезну аудиторію потенційних клієнтів щодня; невисока вартість у порівнянні з постійним розміщенням реклами в інтернеті, на бігбордах. Для того щоб зробити ваш бренд упізнаваним, розрекламувати ваш товар або послугу, замовте нанесення рекламного зображення на тент напівпричепа, а також на жорсткі поверхні фури – кабіна, борта, спойлер.

Нанести рекламу на напівпричіп можливо двома основними способами:

 1. Повнокольоровий друк (широкоформатний) на тент напівпричепа – даний вид зображення може втілити будь-яку фантазію замовника, оскільки широкоформатний реклама передбачає будь-яке фотографічне зображення. Дана реклама наноситися тільки на новий тент, оскільки спочатку друкується рекламне зображення, і тільки після цього виготовляється тент на фуру.

  Тент на напівпричіп з широкоформатным друком
  Тент на напівпричіп з широкоформатным друком

 2. Трафаретна реклама на тенті напівпричепа передбачає написи, логотипи, малюнки з чіткими кордонами кольору, без наявності плавного переходу від одного кольору до іншого. Перевагою трафаретного реклами на напівпричепі є – довговічність (реклама на тенті експлуатується стільки скільки і сам тент НЕ втрачаючи свій вигляд); можливість нанесення рекламних написів уже на не новий тент. Якщо ви хочете купити тент на напівпричіп з рекламою, розраховуйте за термінами виготовлення – 2 дня. Щоб отримати консультацію фахівця з нанесення рекламних зображень на тент напівпричепа телефонуйте – 0734515879.

  Тент на фуру з трафаретним друком
  Тент на фуру з трафаретним друком

Гарантійне та післягарантійне обслуговування напівпричіпів

Компанія Тенти Катран надає гарантію на всі матеріали і роботи – 2 роки. Гарантійний ремонт тенту фури здійснюється на території нашого сервісного центру. Післягарантійний ремонт тенту на напівпричіп ми виконуємо за попереднім записом, або в порядку живої черги на території нашого сервісного центру.

Безкоштовна консультація?
Пишіть нам, що сподобалось, що ні, як ми зможемо вирішити ваше питання?
наверх