Тент на напівпричіп (фуру)

Тент на напівпричіп (фуру)

Великі вантажні автомобілі в народі їх називають фурами використовуються для перевезення великих вантажів на довгу відстань. Фура складається з тягача (машини) і напівпричепа. Напівпричіп діляться на кілька видів: напівпричіп контейнеровоз, тент, рефрижератор, Jumbo, «Автопоїзд». Найпоширенішим і універсальним є напівпричіп тентований.

Тент з ПВХ тканини на напівпричіп

Напівпричіп тентований – найбільш поширений тип напівпричепа. Призначений для перевезення 20-ти тонних вантажів. Розтентування дозволяє робити завантаження і зверху, і збоку. Місткість становить до 33 европаллета.

Виготовлення тенту на напівпричіп

Наша компанія виготовляє тенти на напівпричепи з ПВХ тканини, щільність 630 гр / кв.м., Виробництва Бельгія.
Температура експлуатації ПВХ тканини від -30 до + 70˚С

~ 21000 грн.

Ціна тенту на напівпричип
(з Корейської тканини)

~ 24000 грн.

Ціна тенту на напівпричип
(з Бельгійської тканини)

Тент з ПВХ тканина не пропускає воду, стійкий до зовнішніх пошкоджень, а це значить що вантаж який знаходиться на напівпричепі в цілковитій безпеці. Термін експлуатації такого тенту становить понад 10 років.

Розрахувати вартість
Буває так, що в рейсі тент на напівпричепі порвався, це може виникнути від старості тенту або не дбайливої ​​експлуатації. З порваним тентом водій не може продовжувати рейс. Виникає необхідність терміново відремонтувати тент фури. Наша компанія падає послуги з ремонту тентів на напівпричепах. Ми можемо заклеїти тент на фурі і водій в цей же день продовжити свій рейс.

Реклама на тенті фури (напівпричепі)

Крім виготовлення тенту на фуру, ми можемо нанести рекламу на тент.

Для прорахунку вартості брендування тенту надсилайте макет зображення та побажання по нанесенню зображення на e-mail вказаний в розділі Контакти. Наш фахівець з Вами зв’яжеться, якщо виникнуть питання, і повідомить вартість брендування тенту.

Безкоштовна консультація?

Пишіть нам, що сподобалось, що ні, як ми зможемо вирішити ваше питання?
наверх