Каркас з низьким тентом для позашляховика MITSUBISHI

Тенти на пікапи

Пікап – це комерційний автомобіль з відкритою вантажною платформою, призначений для швидкого перевезення вантажу. Наші позашляховики з відкритим кузовом потребують захисту від зовнішніх опадів, бруду, пилу. Для цього виготовляємо під замовлення сучасні тенти на кузов пікапа, який і захистить і прикрасить позашляховик. Купити тент для пікапа в Україні ви можете на нашому сайті.

Тенти на пікапи

Пропонуємо вам два варіанти захисного тенту для авто:

  • тентовий полог, на який встановлюється тентова фурнітура для кріплення тенту до машини. Даний вид тентового накриття на пікап використовується без металоконструкції. Чохол щільно закриває багажний відсік, має спеціальні ремінці, що дозволяють швидко відкрити-закрити накриття для пікапа. Тентовий полог для пікапа – недорогий, довговічний вид накриття.
  • тентове накриття для пікапа з каркасом для збільшення обсягу простору всередині кузова. Каркас під тентове накриття виготовляємо за формою автомобіля, це розбірна конструкція, яка кріпиться до авто болтовими з’єднаннями, при необхідності знімається. Каркас пофарбований. Тент на каркас пікапа може мати відкриваючі бокові частини, задній клапан, прозоре ПВХ вікно, брендовані написи і логотипи.

Виготовлення тентів на пікапи від Тенти Катран

Замовлення тенту на пікап можливо здійснити по телефону 0663327878, 0633327878. Для виготовлення чохла або полога для позашляховика, машина повинна під’їхати на наш сервісний центр. Тентове накриття наше ательє виготовляє по машині. Тентовий полог виготовляється протягом одного дня, виготовлення тенту з каркасом займає два або три дні.
Найбільш популярні моделі пікапів, які звертаються за виготовленням чохлів в Києві – Mitsubishi L200, Dodge RAM 1500, Ford Ranger, Ford 1500, JAC T6, Volkswagen Amarok, Nissan Navara, Toyota Tundra та другі.

Вартість тентових накриттів для пікапів

Ціна тенту на пікап залежить від виду накриття: полог тентовий або каркас з тентовим накриттям:

  • вартість тентового полога для пікапа стартує від 3500 грн;
  • металоконструкція з тентовим чохлом – від 11000 грн.

Розрахувати більш точну ціну тенту на кузов пікапа, наші фахівці зможуть, уточнивши ваші побажання по тенту, по тентовій фурнітурі, нанесення логотипів і інше.

Розрахувати вартість

Телефонуйте і записуйтеся по телефону – 0663327878, 0633327878.

Безкоштовна консультація?
Пишіть нам, що сподобалось, що ні, як ми зможемо вирішити ваше питання?
наверх