Тент на пикап, легкові причепи

Тент на пикап, легкові причепи

Тенти – надійний захист вантажу в дорозі

В наші дні тенти на причепи є найнадійнішим захистом вантажу, що перевозиться від прямих сонячних променів, поривів вітру, пилу, дощу і постійних перепадів температур. Компанія «Тенти Катран» протягом багатьох років займається виготовленням різних тентів на причепи, напівпричепи, тентів для легкових автомобілів, а також вантажних.

Тенти на причепи від «Тенти Катран» – це:

Висока якість використовуваних матеріалів. Тканини ПВХ зарекомендували себе як найнадійніший і довговічний матеріал для виготовлення тентів. Вони світлонепроникності, вогне- і водостійкі.
Надійність і довговічність. Фахівці нашої компанії у своїй роботі використовують технологію «зварювання гарячим повітрям», що забезпечує високу міцність і герметичність швів.

Розумна цінова політика. Власне виробництво допомагає нам не тільки встановлювати найнижчі ціни, але і самостійно встановлювати їх на ринку тентової-каркасних конструкцій.

Розрахувати вартість
 

Нанесення реклами, а також різних зображень на тенти різної конфігурації. Таким чином, Ви забезпечите постійну рекламу власного товару, продукції або компанії.

Бажаєте захистити свій вантаж в дорозі? Зв’яжіться з нами прямо зараз за вказаною на сайті номером телефону, ми врахуємо всі Ваші вимоги та виготовимо тент на причіп, який буде служити Вам вірою і правдою довгі роки.

Безкоштовна консультація?

Пишіть нам, що сподобалось, що ні, як ми зможемо вирішити ваше питання?
наверх