тент на фуру

Тенти на вантажні автомобілі


Тент автомобільний – захисний навіс вантажу від атмосферних опадів та сонця. Наша компанія Тенти Катран 20 років на ринку України займається виготовленням каркасів і тентів на автомобілі та причепи, ремонтом автотентів, брендування автомобільних тентів, установкою і заміною фурнтітури тентової, бортовий, ворітної, фурнітури для зсувних дахів.

Червоний тент на автомобіль з причепом - ПВХ Бельгія
Червоний тент на автомобіль з причепом – ПВХ Бельгія

Автомобільні тенти від Тенти Катран

Автомобільні тенти виготовляємо виключно на нашій території, в комфортабельних теплих боксах, розміри яких дозволяють робити одночасно тенти на 6 напівпричепів. Тент на автомобіль або причіп виготовляється протягом одного дня по машині як в отелье з примірки. В результаті клієнт отримує готовий виріб – тент з красивою натяжкою, правильно встановленої тентової фурнітурою, без складок, з презентабельним зовнішнім виглядом.

Автомобільний тент на напівпричіп, колір металік
Автомобільний тент на напівпричіп, колір металік

Наша виробнича майданчик для виготовлення тентів на вантажні автомобілі знаходиться в Україні по Житомирській трасі, прямо на фасаді, з зручним заїздом для великого габаритного транспорту. На території тентового комплексу є стоянкові місця для напівпричепів, де можна переночувати, поїсти, помитися водіям. Також до додаткових послуг можемо запропонувати вантажний шиномонтаж.

Варіанти виготовлення тентів для вантажних автомобілів на замовлення

Ми виробнича компанія-завод з виготовлення автомобільних тентів. Спеціалізуємося на виробництві тентів на вантажний транспорт, сільськогосподарську техніку, тенти на пікапи.

Кожен день наші фахівці виготовляють:

 • Тент мішок – виготовляємо такі тенти з урахуванням митних вимог. Дах на автомобілі може бути зсувні або звичайна. У стандартний тент включається тент з підсилювачами (додаткові смуги тканини ПВХ) у всіх місцях, де тент сопрікасатеся з каркасом, вся тентовая фурнітура (на задньому клапані тенту завжди встановлюємо поворотні скоби для полегшення відкриття клапана), митний трос з наконечниками. Додатково можемо відремонтувати каркас, борта, встановити бортову фурнітуру, воротную фурнітуру, підлогу.

  Тент для вантажного автомобіля, виготовлення 1 день
  Тент для вантажного автомобіля, виготовлення 1 день

 • Тент штору – тип причіпної великогабаритної техніки має напівпричіп верх і тентові штори, які їздять на роликах, кріпляться до бортів спеціальними надійними кріпленнями. Штора тентовая полегшує вантаження-вивантаження, вона виготовляється з найщільнішою ПВХ тканини – 900 г / м2. У нас завжди в наявності є вся необхідна фурнітура для тентових штор – ролики, направляючий профіль для роликів, натяжні замки з ременем і багато іншого.

  Автомобільний тент штора, кламри, натяжителі, ролики
  Автомобільний тент штора, кламри, натяжителі, ролики

 • Тентовий полог на зерновози, тентові накидки для сміттєвозів, пологи з тенту на самоскиди, тентові накриття для щебневозов.

  Автотент на зерновоз, виготовлений за день
  Автотент на зерновоз, виготовлений за день

Ціни на виготовлення автомобільних тентів

Ціни на автотенти залежать від габаритних розмірів авто, обраного матеріалу ПВХ (щільність тентової тканини, виробник ПВХ тканини) кількості фурнітури, складності роботи (пікапи).
На сьогоднішній день

 • тент мішок на стандартний напівпричіп з Бельгійської ПВХ тканини з тентової фурнітурою, підсилювачами для тенту, митним тросом – варто 22000 грн
 • тент на стандартну Газель з фурнітурою, підсилювачами, митним тросом – коштує 5000 грн.

Для того щоб дізнатися ціну на тент автомобільний телефонуйте 0663327878 або 0963327878, наші фахівці вас проконсультують.

Переваги автомобільних тентів від Тенти Катран

 1. Автотенти від Тенти Катран мають конкурентні ціни, тому що ми виробники;
 2. Наші тенти експлуатуються від 8-10 років, тому що ми використовуємо в роботі тільки якісні європейські тканини ПВХ;
 3. За один робочий день ми можемо виготовити 6 тентів на напівпричіп;
 4. Ми працюємо без вихідних Пн-Нд 24-00.

Процес виготовлення автотентів і використовувані матеріали

Виготовлення автомобільного тенту починається з запису по телефону 0663327878, 0734515879. Записавши ваш автомобіль на зручний час, наші фахівці будуть його чекати на призначену дату. Це гарантує швидке і якісне обслуговування і готовий тент ви заберете в той же день. По приїзду автотранспорту начальник виробництва слухає всі ваші вимоги і побажання до тенту (натяжка тенту, колір ПВХ тканини, попередній ремонт каркаса, додаткова заміна бортовий, ворітної фурнітури і т.д). Транспорт змиритися і в спеціальних виробничих приміщеннях починають розкроювати тентові полотна і зварювати на спеціальному професійному швейцарському обладнанні. Якісне обладнання гарантує монолітні шви. Готові тентові полотна накидаються на авто, робиться розмітка фурнітури, розмітка розташування тентових підсилювачів. Установка тентової фурнітури, приварювання підсилювачів відбувається в виробничому приміщенні, після чого тент знову одягається на транспорт, і за місцем вже приварюються задній і передній клапан. Заправляється митний трос.

При виготовленні автотентів, ми використовуємо тільки перевірені роками матеріали ПВХ європейських виробників. Щільність тканини може бути від 630-900 г / м2. Колірна гамма тентового матеріалу дуже широка, має більше 15 кольорів і відтінків.

Технічні характеристики тентової тканини 630 щільності:

 • Основа тканини – поліестер 100%
 • Тип покриття – ПВХ
 • Лакіровка- двостороння
 • Вага (гр / м2) – 630
 • Опір на розрив (N / 5 см) – 2200
 • Адгезія (N / 5 см) -90
 • Температура робоча – -30 + 70С
 • Клас стійкості кольору -8

Завдяки своїм технічним характеристикам, тенти автомобільні мають підвищену міцність і високу опірність до фізичних навантажень. Тенти виробництва Тенти Катран м’які, еластичні взимку теж, міцні та довговічні (тент на напівпричепі експлуатується мінімум 8-10 років, штора тентовая мінімум 15 років), стійкі з ультрафіолету, багаторазовому вигину, легко миються, довго зберігають свій колір. Тенти нашого виробництва відповідають екологічним вимогам міжнародного стандарту.

наверх