Виготовлення, продаж, брендування, печать

Лідер з виробництва
каркасно-тентових конструкцій в Україні

Виготовлення, продаж, брендування, печать

Прозорі стінки ПВХ для терас
Тенти на газель

Виготовлення, продаж, брендування, печать

Тент на стандартну газель - 5000 грн.

Виготовлення, продаж, брендування, печать

Тенти на вантажні автомобілі
previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Про компанію Тенти Катран

“Тенти Катран” – надійна компанія, що спеціалізується на виготовленні металоконструкцій каркасного типу і тентових покриттів з тканини ПВХ. Наша продукція – тенти і тентові конструкціі, автомобільні тенти і каркаси на вантажні авто. Тент на авто дуже доступні і мають низьку вартість в порівнянні з фургонами і будками, вони прості у використанні і додаткового догляду не вимагають. Завдяки сформованому колективу компанії відбувається постійна модернізація, удосконалення технологій виготовлення та розширення напрямків застосування нашої продукції. У своїй роботі ми використовуємо тільки сертифіковані матеріали. ПВХ покриття – матеріал щільністю 630 г/м² в основі якого знаходиться капроновий корт 8х8 ниток на один сантиметр довжини. Експлуатаційні властивості матеріалу зберігаються при температурі повітря від -30°С/+70℃, стійкий до ультрафіолетового впливу, водонепроникний. Фірма виробник матеріалу – Sio Line, Бельгія.

Тенти Катран

Мета нашої компанії задовольнити запити всіх, навіть самих вимогливих клієнтів, при виготовленні прості і не стандартні конструкції тентів.

Необхідну Вам інформацію про продукції можна дізнатися з нашого сайту, на якому є докладні описи і області застосування. Поставити додаткові запитання або домовитися про укладення угоди можна, зателефонувавши по одному з контактних телефонів.

Завжди раді вислухати всі побажання і бачити Вас в числі наших клієнтів.

На всі матеріали і види робіт надаємо гарантію якості – один рік.


Наші кліенти


наверх