Виготовлення, продаж, брендування, печать

Лідер з виробництва
каркасно-тентових конструкцій в Україні

Виготовлення, продаж, брендування, печать

Прозорі стінки ПВХ для терас
Тенти на газель

Виготовлення, продаж, брендування, печать

Тент на стандартну газель - 5000 грн.

Виготовлення, продаж, брендування, печать

Тенти на вантажні автомобілі
previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Про компанію Тенти Катран

Тенти Катран – виробничо-сервісна тентова компанія.

Тенти КатранВиробництво виробів з ПВХ матеріалів: каркасно-тентові споруди; ангари тентові для спорту; авто тенти і тенти на напівпричепи; накриття на зерновози; каркасно-тентові будови; чохли з ПВХ матеріалів; м’які ПВХ вікна на тераси і альтанки; накриття на басейни.

Так само, наша компанія виробляє металоконструкції під тентові накриття (авто каркас, каркас тентового ангара, каркаси для виставкових павільйонів, піддашки, навіси, інше). Наносимо широкоформатні і трафаретні рекламні зображення (брендування) на авто тенти та автомобілі.

Сервісні послуги: ремонт авто тентів та інших виробів з ПВХ тканин (тентові намети, чохли, тентові пологи на зерновози); переобладнання тенту під митні вимоги; ремонт механізмів зсувних систем тентових напівпричепів; ремонт і заміна фурнітури для воріт; напівпричепів фургонів; міняємо фанеру піддлоги на напівпричепах; ремонт каркасів тентових автомобілів; вантажний шиномонтаж.

Менеджери нашої компанії, кваліфіковані фахівці завжди з задоволенням проконсультують вас, розроблять індивідуальне проектне рішення. Ми розуміємо важливість чути потреби наших клієнтів і з задоволенням підберемо найкращі матеріали та комплектуючі, надамо послугу якісно і в строк. Ми застосовуємо в роботі перевірені часом тентові ПВХ матеріали європейських виробників.

Адреса нашого сервісного центру: Україна, Київська область, Києво-Святошинський район, с. Гурівщина 100/1

Контактні телефони: 0663327878; 0633327878; 0963327878 Алла, Андрій.

 

 


Наші кліенти


наверх